Zvejnieks izcīna uzvaru FIS kategorijas sacensībās slalomā

22/03/2021 14:04

Latvijas labākais kalnu slēpotājs Miks Zvejnieks Vācijā aizvadītajās Starptautiskās slēpošanas federācijas (FIS) līmeņa sacensības izcīnījis uzvaru, nopelnot arī sezonas labāko rezultātu FIS ranga punktu izteiksmē.

Jau šīs nedēļas iesākumā Zvejnieks gana veiksmīgi aizvadīja sacensības Itālijā, bet sestdienā, 20. martā, Vācijas kūrortā Berhtesgādenē Latvijas kalnu slēpotājam beidzot izdevās aizvadīt divus ātrus un stabilus braucienus.

Pirmajā braucienā, uzrādot laiku 43,20 sekundes, Miks jau ierindojās pašā rezultātu tabulas galvgalī. Arī otrajā braucienā Zvejnieks turpināja iesākto kursu, divu braucienu summā uzrādot laiku 1:28.34. Otrajā vietā finišējušo šveicieti Dario Boišlenu latvietis apsteidza par 0,28 sekundēm, bet trešajā vietā sacensībās palika nīderlandietis Makss van Rosums, Zvejniekam zaudējot 0,86 sekundes. Ar uzvaru sacensībās Miks nopelnīja 32,06 FIS pasaules ranga punktus, kas ir šīs sezonas rekords un arī viens no labākajiem rezultātiem karjerā.

“Apstākļi nebija viegli – pa nakti bija sasnidzis daudz sniegs, arī bieza migla. Tomēr jau 1. braucienā izdevās labs brauciens un labākais trases laiks, līdz ar to arī otrajā braucienā bija pārliecība iet uz pilnu banku. Ļoti patīkami, ka visas sezonas laikā ieguldītais darbs un neatlaidība atmaksājas. Tagad tā tik uz priekšu!” pastāstīja Zvejnieks pēc sacensībām. Lai arī ziema un kalnu slēpošanas sezona tuvojos noslēgumam, turpmākajā laikā Mikam Zvejniekam plānotas vēl vairākas sacensības.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Artis Ate
17/09/2021 09:48

“VEF Rīga” kapteinis Ate: Iepriekšējā sezonā atmosfēra ģērbtuvē bija fantastiska, arī šogad uz to strādāsim

Latvijas basketbola kluba “VEF Rīga” kapteinis Artis Ate sarunā ar “Sportazinas.com” dalījies ar pirmajiem iespaidiem par gaidāmās sezonas komandas sastāvu, atskatījies uz pārbaudes spēļu rezultātiem, kā arī atklājis sezonas mērķus….