“Apex Legends” spēlētāji pieprasa “Respawn” pagarināt “ranked” sezonas pirmo nogriezni

18/09/2021 08:40
Nokopēts

“Apex Legends” desmitās sezonas “ranked” pirmā nogriežņa beigas jau bija tepat aiz stūra. Tomēr pēc tam, kad nerimstošas serveru problēmas liegušas daudzu spēlētaju kāpšanu augstāk ranku līmeņos, vairāki profesionālie spēlētāji un “strīmeri” pieprasījuši izstrādātājiem “Respawn Entertainment” pagarināt to, kompensējot zaudēto laiku.

Spēles izstrādātāji nāca klajā ar atjauninājumiem un aktuālo informāciju sakarā ar “Apex” serveru stabilitāti, sakot, ka tiks veikti labojumi, tomēr problēmas varētu saglabāties līdz nākošās nedēļas sākumam.

Atsaucoties uz šiem paziņojumiem, tādi profesionālie spēlētāji un satura veidotāji, kā “LuluLuvely”, “NiceWigg”, “Rogue”, “sweetdreams” un citi pieprasīja “Respawn” pagarināt “ranked” pirmā nogriežņa periodu ilgāk par sākotnēji paredzēto 21. septembri.

“Pagariniet “ranked” periodu. Cilvēki vēlas sasniegt labākus ranka līmeņus,” sacīja profesionālais spēlētājs un “Twitch” platformas “strīmeris” “Rogue”. “Tas noteikti ir nomācoši priekš viņiem. Cilvēki nespēlē katru dienu. Tas būtu mazākais, ko varat darīt!”

Serveru problēmas sākās 14. septembrī reizē ar atjauninājumu “Evolution event”, kas spēlē ietvēra jaunu vietu “World’s Edge” kartē, “Rampart” varoņa “Heirloom” ieroci, ekskluzīvus kosmētiskos uzlabojumus jeb “skinus” un citas spēles mehāniskās izmaiņas. Vairāk par to iespējams uzzināt ŠEIT.

Drīz vien spēlētāji sāka sūdzēties par savienojuma problēmām. Daudzi tika izmesti no mačiem, kas rezultējās ar “AFK” sodiem, ranka punktu zaudējumu vai vienkārši nespēju pievienoties atpakaļ uzsāktajam mačam.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām