Apskatnieks: Ankipānam teica, ka viņa dēļ viss sabruka

Ģirts Ankipāns, sportazinas.com
Ģirts Ankipāns | Foto: Raimonds Volonts/Rīgas "Dinamo"

Krievijas medija “Sport-Express” žurnālists Igors Jeronko iknedēļas hokeja raidījumā atklāja informāciju par Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas “Dinamo” galvenā trenera Ģirta Ankipāna atlaišanas aizkulisēm.

Jau ziņots, ka uzreiz pēc sezonas beigām “Dinamo” vadība atlaida visu treneru sastāvu ar Ankipānu priekšgalā. Valdes sēdē tika uzklausīts Ankipāna atskaites ziņojums par aizvadīto sezonu, kā arī tika analizēts komandas sniegums KHL 2019./2020.g. sezonā. Padome izvērtēja treneru darbu, spēlētāju komplektācijas, komandas spēļu taktikas un citus aspektus.

“Dinamo” sniegumu aizvadītajā sezonā padome novērtēja kā neapmierinošu un nolēma KHL 13. sezonā nepagarināt darba līgumus ar aizvadītās sezonas komandas treneriem un uzdeva valdei mēneša laikā iesniegt priekšlikumus par kandidātiem uz “Dinamo” komandas galvenā trenera amatu.

“Ankipāna aizstājējs pagaidām nav zināms,” atklāja Jeronko. “Viņu noņēma gan no galvenā trenera, gan no ģenerālmenedžera amata un teica, ka viņa dēļ viss sabruka.” Tāpat žurnālists atzīmēja, ka viens no kandidātiem uz galvenā trenera pozīciju varētu būt Leonīds Tambijevs, taču pagaidām nekas nav skaidrs.

“Es gan teiktu, ka Savickis ir galvenais cilvēks, kurš visu iznīcina šajā organizācijā,” uzskata cits apskatnieks Aleksejs Ševčenko. “Bet ne par to ir runa – apvienot galvenā trenera un ģenerālmenedžera darbu KHL klubā ir vislielākā muļķība, ko jebkad esmu dzirdējis.”

“Dinamo” komanda, neskatoties uz cerīgo sākumu, aizvadīja katastrofālu sezonu un neiekļuva Gagarina kausa izcīņā. Aprēķini liecina, ka tā ir vēsturiski sliktākā atjaunotā “Dinamo” vēsturē. Rīdzinieki aizvadītajā sezonā izcīnīja 17 uzvaras 62 spēlēs.

Ankipāns pēc visu laiku sliktākās “Dinamo” sezonas: Nevarētu teikt, ka tā bija izgāšanās

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par