Apskatnieks: Rīgas “Dinamo” būtu ideāls variants Tambijevam

Leonīds Tambijevs, sportazinas.com
Leonīds Tambijevs | Foto: Sanktpēterburgas "SKA-Neva"

Krievijas medija “Sport-Express” žurnālists Aleksejs Ševčenko uzskata, ka Rīgas “Dinamo” ir ideāla vieta, kur Latvijas speciālists varētu sākt savu karjeru Kontinentālajā hokeja līgā (KHL).

“Tambijevs ir spējīgs strādāt jebkurā KHL komandā. Taču uzskatu, ka viņam savu KHL karjeru vajadzētu sākt nosacīti vājākā komandā, jo pagaidām neviens nezina, kā viņš spēs sadarboties ar spēlētājiem. Esmu pārliecināts, ka viņam izdosies, taču Tambijeva imidžs un raksturs var atturēt, piemēram, CSKA vai citu augstā līmeņa klubu no līguma parakstīšanas ar viņu,” uzskata apskatnieks.

“Tambijevu vajadzētu nozīmēt par Rīgas “Dinamo” treneri, tas būtu ideāli. Viņš ir vietējais, viņš zina daudzus spēlētājus. Ja pareizi atceros, tad tieši Tambijevs ļoti palīdzējis [Kristeram] Gudļevskim kļūt par profesionālu hokejistu,” raksta Ševčenko.

Pirms dažām dienām 49 gadus veco treneri atlaida no Augstākās hokeja līgas (VHL) kluba Karagandas “Saryarka”. 2018./2019. gadā Tambijevs aizveda šo vienību līdz čempiontitulam, bet šosezon “Saryarka” izstājās no “play-off” jau pirmajā kārtā. Savukārt 2017./2018. gada sezonā viņš izcīnīja zeltu kopā ar Sanktpēterburgas “Dynamo”.

Iepriekš Ševčenko rakstīja, ka interesi par Tambijeva pakalpojumiem aktīvi izrāda vairākas KHL komandas. “Sezonas gaitā par viņu bija interese no Sočiem, taču Tambijevs apzināti atteicās, jo nevēlējās labot citu treneru kļūdas. Pirms sezonas bija piedāvājums no Jaroslavļas “Lokomotiv”. Tambijevu samulsināja tas, ka viņam zvanīja nevis galvenais treneris, bet kluba menedžments. Viņš piekristu, taču speciālistam rādās aizdomas, ka [Kreigs] Maktavišs neesot lietas kursā par šādām pārrunām.”

Rīgas “Dinamo” aizvadīja sliktāko sezonu komandas vēsturē. Ģirta Ankipāna vadībā komanda izcīnīja 17 uzvaras 61 mačos un ierindojās 11. vietā Rietumu konferencē. Pēc sezonas tika atlaisti visi treneri, taču klīst runas, ka otrā iespēja varētu tikt dota Artim Ābolam, kurš Ģirta Ankipāna štābā pildīja trenera asistenta pienākumus.

Žurnālists: “Dinamo” vadībai jāpasteidzas, ja viņi vēlas redzēt Tambijevu pie sevis

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par