Bertāna pārstāvētā “Spurs” vēlas savā īpašumā iegūt Porziņģi

Kristaps Porziņģis pret Dāvi Bertānu, sportazinas.com
Kristaps Porziņģis pret Dāvi Bertānu | Foto: AP

Latvijas basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas () komanda Sanantonio “Spurs” savā īpašumā vēlas iegūt Ņujorkas “Knicks” uzbrucēju un Bertāna tautieti Kristapu Porziņģi.

Pēc medija “The Ringer” pieejamās informācijas “Spurs” vadība ir ieinteresēta sastāvu pastiprināt ar Porziņģi gaidāmajā vasarā, kad viņš kļūs par ierobežoti brīvo aģentu, tomēr šādā gadījumā Sanantonio vienībai būtu latvietim jāpiedāvā maksimālā līguma summa, ko gan šobrīd klubs nevar atļauties.

Jau vēstīts par iespējamajiem scenārijiem, kādi varētu sekot Porziņģa nākamā līguma noslēgšanas procesā nākamvasar. Stefans Bondijs no “New York Daily News” iepriekš rakstīja gan par iespējamo interesi no Bruklinas “Nets”, gan arī apstākļiem, ar kādiem Porziņģim būtu jārēķinās, gadījumā, ja liepājnieks savu nākamo kontraktu noslēgs ar kādu citu klubu.

Respektablā amerikāņu medija žurnālists pēc viņa rīcībā esošās informācijas arī atklāj, ka “Knicks” nākamajā līgumā ar Porziņģi varētu iekļaut dažādus punktus, kas ļautu vienībai nodrošināties pret naudas zaudēšanu gadījumā, ja latvietis iedzīvosies vēl kādā smagā savainojumā.

“Pastāv iespēja, ka “Knicks” Kristapam nepiedāvās maksimālo līgumu. Cilvēki līgas gaiteņos tic, ka klubs jaunajā kontraktā centīsies iekļaut punktus par pilna atalgojuma saņemšanu tikai gadījumā, ja Porziņģis sezonas laikā būs spējīgs piedalīties konkrētā spēļu skaitā,” pauž Bondijs.

Jau ziņots, ka Porziņģis, kurš šobrīd ārstē ceļgala krustenisko saišu plīsumu, pilnvērtīgos komandas treniņos atgriezīsies ne ātrāk par februāra vidu, kad latvietim tiks veiktas atkārtotas veselības pārbaudes. Savukārt Bertāns šosezon vidēji 37 mačos guvis 7,5 punktus un sakrājis 3,2 atlēkušās bumbas.

Bertānam šī NBA ir trešā sezona, kamēr Porziņģis trīs sezonas jau aizvadījis, bet, ja šosezon atgriezīsies laukumā, tā būs ceturtā, kurā viņš aizvadījis spēles. Pagaidām gan tiek pieļauta iespēja, ka Porziņģis šosezon varētu nemaz neatgriezties.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par