Boksa jociņi turpinās – Meivezers cīnīsies ar “jūtūberi”

07/12/2020 08:49
Nokopēts
Floids Meivezers, www.sportazinas.com

Amerikāņu boksa superzvaigzne Floids Meivezers (50-0) sociālajā tīklā “Instagram” paziņojis, ka viņš aizvadīs īpašu pārbaudes maču 20. februārī pret “jūtūberi” Loganu Polu (0-1).

25 gadus vecais Pols savā vienīgajā cīņā pērn piekāpās citai “Youtube” zvaigznei KSI jeb Olajidem Viljamam Olatunji, kamēr 43 gadus vecais Meivezers karjeras laikā nekad nav izjutis zaudējumu rūgtumu, triumfējot visās 50 cīņās.

Meivezers savā ierakstā uzsvēris, ka tā būs pārbaudes cīņa un līdz ar to sagaidāms, ka šī dueļa iznākums neietekmēs abu sportistu rekordus.

Jāatzīst, ka abiem bokseriem ir visai ievērojamas svara atšķirības. Meivezers sver ap 68 kilogramiem, kamēr Pola svars ir ap 86 kilogramiem.

Jau ziņots, ka Logana brālis Džeiks Pols (2-0) novembra beigās boksa mačā mērojās spēkiem ar kādreizējo vairāku Nacionālās basketbola asociācijas () “danku” konkursu čempionu (0-1)Cīņa noslēdzās otrajā raundā, jo Pols visai brutāli nokautēja Robinsonu.

Šis duelis izpelnījās kritiku no vairākiem boksa profesionāļiem, kuri izteicās, ka amatieriem nebūtu jāaizvada šādas cīņas, jo viņi var gūt smagas traumas, kas gandrīz piepildījās Robinsona gadījumā. Tikmēr Maiks Taisons izteicās, ka šādi bokseri pozitīvi ietekmē boksu un neļauj sporta veidam izmirt.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām