“broky” un “FaZe” nespēj noturēt pārsvaru un zaudē “ESL Pro League Season 13” atklāšanas mačā

14/03/2021 11:24
Helvijs

Vakar “ESL Pro League Season 13” sākās B grupas turnīrs, kurā spēlē arī latvieša Helvija “broky” Saukanta pārstāvētā “FaZe”. Diemžēl latvieša komandai pirmajā spēlē neizdevās noturēt 1-0 pārsvaru pret Francijas “Vitality”, zaudējot spēli ar 1-2.

Spēle sākās “Mirage” kartē, kurā dominējošu sniegumu rādīja latvieša komanda. Pēc puslaika “FaZe” atradās vadībā 11:4 un otrajā puslaikā ātri noslēdza karti 16:5. Lielisku sniegumu parādīja “FaZe” brazīlietis Marselu “coldzera” Dāvids, kuram 23 nonāvēti pretinieki un astoņas nāves. Tikmērs “broky” pirmajā kartē nogalināja 16 pretiniekus no kuriem 13 tika pieveikti ar “AWP”.

“Dust 2” ļoti labi iesāka “Vitality”, kuri aizvadīja ļoti spēcīgu “Ts” pusi, esot labākiem 10:5. “FaZe” neizdevās atkārtot francūžu paveikto savā “Ts” puslaikā un piekāpās otrajā kartē 10:16. “Vitality” rindās šo karti lieliski aizvadīja par 2020. gadā labāko spēlētāju atzītais Metjū “ZyWoo” Herbots. Viņam 26 neitralizēti pretinieki un 13 nāves.

Par spēles izšķirošo karti kļuva “Overpass”. Lielisks sākums padevās “FaZe”, atrodoties vadībā 6:1. Tomēr turpinājums nebija tik veiksmīgs un francūžiem izdevās atspēlēties, puslaiku noslēdzot 8:7 savā labā. Arī samainoties ar pusēm “Vitality” turpināja atrauties no latvieša komandas, uzvarot karti 16:12 un esot labākiem 2-1. “broky” kļuva par otru labāko spēlētāju “FaZe” komandā, labākam esot tikai “coldzera”, 55 reizes nonāvējot pretiniekus, 50 reizes ciešot sakāves un gūstot reitingu 1.15. Uzvarētājiem labākais bija “ZyWoo”, kuram 72 reizes izdevās nogalināt pretspēlētājus un zaudēt 46 reizes, reitingam esot 1.53.

Nākamo spēli “FaZe” aizvadīs šovakar, kad pulksten 16:30 spēkosies ar “mousesports”. Šajā mačā būs vērojams Baltijas duelis, jo “mousesports” rindās spēlē igaunis Robins “ropz” Kūls un lietuvietis Aurims “Bymas” Pipirs.