Erebrū žurnālists: Ābola aiziešana no “Orebro” ir ļoti dramatisks stāsts

02/10/2023 10:20
Nokopēts
Rodrigo Ābols

Latvijas izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols pēc piecām sezonām Zviedrijas komandā “Orebro” pārcēlies uz citu šīs valsts vienību Engelholmas “Rogle”, sagādājot kārtīgu pārsteigumu gan faniem, gan arī, spriežot pēc “Orebro” pārstāvju publiskiem paziņojumiem, arī kluba vadību.

Sarunā ar “Sportazinas.com” Erebrū pilsētas medija “NA.se” žurnālists Dāvids Helsings uzsver – fani latvieti šajā pilsētā ir iemīlējuši, un viņa aiziešana daudziem kļuva par šoku.

“Viņš bija liels spēlētājs. Pirmais gads [2017./2018. gada sezona] bija kā tests pēc atgriešanās no Ziemeļamerikas. Viņš to sezonu “Karlskoga” komandā [“Allsvenskan” līgā] pabeidza veiksmīgi “Karlskoga” un mēs varam pateikt, ka Ābolam bija liela loma tajā, ka šī vienība izvairījās no izkrišanas. Otrajā sezonā viņš kļuva par “Orebro” top spēlētāju un tika atalgots ar līgumu ar “Panthers”. Kad Rodrigo atgriezās [2020./2021. gada sezonā], viņš kļuva par līgas zvaigzni. Komandas līderis, populārs fanu vidū. Viņi tiešām novērtēja Ābolu un viņiem bija skumji, kad atklājās, ka Rodrigo atstās komandu,” atklāj žurnālists.

“Nezinu, vai Ābols bija vokālais līderis ģērbtuvē, bet izskatās, ka tā arī bija. Intervijās viņš allaž bija runātīgs un pieļauju, ka arī ģērbtuvē viņš bija tāds pats. Savukārt Rodrigo aiziešana no “Orebro” ir ļoti dramatisks stāsts. Un tie ir divi dažādi stāsti. Ābols teica, ka nesaņēma nekādu piedāvājumu no komandas, kamēr “Orebro” saka, ka piedāvājums bija. Godīgi sakot, nezinu, vai tā ir taisnība. Šeit ir situācija Ābola vārdi pret “Orebro” vārdiem. Acīmredzami “Rogle” piedāvājums bija krietni labāks. Bet es tiešām biju pārsteigts par to, ka viņš pāries uz “Rogle”. Vēl jo vairāk tāpēc, ka parasti spēlētāji neko tādu sezonas laikā medijiem neapstiprina,” uzsver Helsings.

“Tas bija īpaši,” par Ābola ierašanos Erebrū jau “Rogle” formā saka apskatnieks. “Spēles laikā daži fani ūjināja, it īpaši iesildīšanas laikā un kad viņš iesita. Bet tas vairāk bija kā daļa no spēles, tas nebija “tagad mēs viņu ienīstam”. Un pēc rokasspiedieniem mača beigās gandrīz visa arēna viņam aplaudēja, stāvot uz kājām. Abas šīs komandas ir samērā līdzīgas, abas veica ceļu no līgas lejasgala līdz tās virsotnēm aptuveni vienādā laikā. Varbūt “Rogle” ir nedaudz labāka vienība, jo viņiem ir Čempionu līgas trofeja, “Orebro” tur nespēlē. Bet kopumā abas vienības var būt TOP komandas līgā.

Ābols nodod sveicienu bijušajai komandai, tomēr no Erebrū aizbrauc ar zaudējumu (VIDEO)

Ābols par aiziešanu no “Orebro”: Likās, ka cilvēki novērtē, ko es šeit daru..

Ābols par PČ: Iepriekš varbūt sev biju uzlicis spiedienu, tāpēc galvenais ir tiešām izbaudīt to procesu

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
2.3
3.5
2.95
2.5
3.25
2.8
4.75
5.25
1.48
2.6
3.2
2.8
2.4
-
1.53
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām