Fetels: Pēdējie divi gadi ir bijuši vilšanās, taču dzīvē ir daudz svarīgākas lietas

20/11/2022 23:31
Sebastians Fetels

Pirmās formulas (F-1) pilots Sebastians Fetels pēc savas pēdējās karjeras sacīkstes sarunā ar medijiem atzina, ka jūtas emocionāli iztukšots, taču ir pateicīgs par pieredzēto.

Fetels sezonas pēdējā posmā Abū Dabī ieņēma 10. vietu, kas bija 10. reize šosezon, kad vācietis ticis punktos. Pēdējie divi gadi “Aston Martin” komandas rindās Fetelam rezultātu ziņā ir bijuši vieni no vājākajiem, taču kā pats pilots pauda, tad tie viņam ir palīdzējuši saprast, ka dzīvē ir arī citas lietas kā autosports.

“Es jūtos iztukšots. Šī bija liela nedēļas nogale. Pēdējie divi gadi ir bijuši vilšanās, taču dzīvē ir daudz svarīgākas lietas. Šīs divas sezonas ir bijušas ļoti, ļoti noderīgas un svarīgas,” teica Fetels. “Tā ir milzīga privilēģija atrasties pozīcijā, kurā esmu. Ceru, ka savu atbildību esmu nodevis citiem braucējiem. Dzīvē ir daudz kas svarīgāks kā tikai braukāt pa sacīkšu apļiem.”

Fetela pēdējā sacīkste visas šīs nedēļas laikā tika atzīmētas vairākos īpašos veidos. Vēl pirms nedēļas nogales sākuma visi piloti gāja kopīgās vakariņās, bet pēc sestdienas kvalifikācijas leģendārais vācu pilots uzaicināja visu padoku, lai dotos skrējienā pa Abū Dabī trasi. “Tādas atvadas man ir bijušas ļoti īpašas. Esmu pavadījis lielisku laiku, izbaudījis panākumus, izcīnījis čempiontitulus. No sportiskā viedokļa viss ir bijis lieliski, taču arī esmu spējis augt, nobriest un skatīties uz vairākām lietām no citas perspektīvas,” secināja četrkārtējais pasaules čempions.

Leklērs uzvar stratēģiskā cīņā un nodrošina otro vietu kopvērtējumā, Fetels no F-1 atvadās ar izcīnītiem punktiem

Hamiltons: Šī ir Fetela pēdējā sacīkste, bet viņš atgriezīsies

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
27/01/2023 12:30

11 NBA spēlētāji nobalsojuši par Porziņģa dalību Zvaigžņu spēlē

Šodien Nacionālā basketbola asociācija (NBA) publicēja gaidāmās Zvaigžņu spēles starta piecinieka spēlētājus, kā arī kopējos balsojuma rezultātus. Šis saraksts veidojās no līdzjutēju balsojuma (50%), līgas basketbolistu (25%), kā arī mediju…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām