Ganas treneris par piešķirto pendeli: Kāpēc? Tāpēc, ka pretī bija Ronaldu?

24/11/2022 22:30
Mohameds Salisū un Krištianu Ronaldu

Ganas izlases treneris Oto Ado pēc piedzīvotā zaudējuma pret Portugāli pauda neizpratni par piešķirto pendeli uz viņa trenētās valstsvienības vārtiem.

Jau ziņots, ka Portugāle ar 3:2 pieveica Ganu. Mača skandalozākā situācija gan norisinājās brīdī, kad rezultāts vēl bija 0:0. Ronaldu 63.minūtē uzbruka Ganas vārtiem, un pretinieki viņu apstādināja ar diskutabli konstatētu noteikumu pārkāpumu, kam sekoja 11 metru soda sitiens. Portugāļu zvaigzne to arī realizēja un izvirzīja savu komandu vadībā.

“Tienesis piešķīra pendeli par situāciju, kas nebija sods. Visi to redzēja. Kāpēc? Tāpēc, ka pretī bija Ronaldu?” neizpratnē bija Ganas treneris. “Tika spēlēts bumbā un tikai pēc tam bija kontakts. Nezinu, ko viņi dara, video tiesnesis laikam gulēja… Tas bija nepareizs lēmums.”

Pretējās domās gan bija Portugāles stūrmanis Fernandu Santušs, kurš domāja, ka šaubu gadījumā galvenais tiesnesis būtu devies situāciju pārbaudīt. “Ja video tiesnesis uzskatītu, ka kaut kas nav kārtībā, viņš būtu iejaucies. Viņš to nedarīja. Tāpēc domāju, ka tur nebija ko redzēt,” secināja Santušs.

 

Ronaldu atkal iekļūst rekordu grāmatās, Portugāle apliecina savu spēku un salauž Ganas pretestību

Pieslēgties

Dienas fokusā

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām