Hārdens iemet vairāk nekā pusi no komandas gūtajiem punktiem, “Rockets” uzveic Memfisu (VIDEO)

15/01/2019 08:58
Dzeimss-Hardens-Rockets-sportazinas

Aizvadītajā naktī Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) laukumos norisinājās sešas spēles. Par Rodiona Kuruca un Dāvja Bertāna pārstāvēto klubu sekmēm jau vēstījām.

Ar izcilu sniegumu izcēlās Hjūstonas “Rockets” (25-18) līderis Džeimss Hārdens, kurš komandas uzvaru ar 112:94 savu skatītāju priekšā pār Memfisas “Grizzlies” (19-24) kaldināja ar 57 gūtiem punktiem, no kuriem 36 tika gūti pirmajā puslaikā, kas ir jauns “Rockets” gūto punktu rekords pirmajās divās ceturtdaļās.

Hārdens jau 17.spēlē pēc kārtas izcēlies ar vismaz 30 gūtiem punktiem, pietuvojoties leģendārā Vilta Čemberleina iespētajām 20 secīgām 30 punktu spēlēm tālajā 1964.gadā.

24. uzvaru sezonā izcīnīja Jūtas “Jazz” (24-21), kas mājās ar 100:94 pārspēja Detroitas “Pistons” (18-24) basketbolistus. Labu maču aizvadīja “džezmeņu” līderi: Donovans Mičels guva 28 punktus, bet Rūdijs Gobērs atzīmējās ar savu karjeras rekordu: 25 atlēkušajām bumbām. Francūža kontā arī 18 gūti punkti, bet pieredzes bagātais snaiperis Kails Korvers realizēja piecus trejačus, spēli noslēdzot ar 19 punktiem.

Zaudētāju rindās Andrē Dramonds sakrāja “double-double” – 15 punkti un 13 bumbas, bet Bleiks Grifins iemeta 19 punktus.

Entonijs Deiviss atzīmējās ar iespaidīgu “double-double”: 46 gūti punkti un 16 atlēkušās bumbas, bet Džuliuss Rendls guva 27 punktus, kaldinot Ņuorleānas “Pelicans” (21-23) uzvaru ar 121:117 pār mājās spēlējošajiem Losandželosas “Clippers” (24-19).

Ar Damiena Lilarda gūtajiem 35 punktie bija par maz, lai Portlendas “Trail Blazers” (26-19) pārspētu Sakramento “Kings” (23-21), kas savu skatītāju priekšā bija pārāki ar 115:107.

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta pirmdienas spēļu rezultāti.

Bruklinas “Nets” – Bostonas “Celtics” 109:102 (27:25, 19:20, 44:21, 19:36);

Hjūstonas “Rockets” – Memfisas “Grizzlies” 112:94 (24:29, 30:19, 33:22, 25:24);

Sanantonio “Spurs” – Šarlotas “Hornets” 93:108 (24:28, 19:21, 29:27, 21:32);

Jūtas “Jazz” – Detroitas “Pistons” 100:94 (27:31, 26:28, 22:15, 25:20);

Sakramento “Kings” – Portlendas “Trail Blazers” 115:107 (24:27, 30:17, 29:31, 32:32);

Losandželosas “Clippers” – Ņūorleānas “Pelicans” 117:121 (36:32, 27:34, 25:28, 29:27).