Jonass pēc septītās vietas Spānijā: Sacensības nebija tās labākās, “cīnījos” ar trasi

25/03/2024 16:47
Nokopēts
Pauls Jonass

Latvijas motosportists Pauls Jonass sarunā ar Latvijas Motosporta federāciju (LaMSF) dalījies iespaidos par aizvadīto pasaules motokrosa čempionāta posmu Spānijā.

Jau vēstīts, ka aizvadītajā nedēļas nogalē Spānijā, norisinoties sezoans otrajam posmam, Jonass MXGP klasē divu braucienu summa izcīnīja septīto vietu.

“Kopumā Spānijas sacensības varbūt nebija tās labākās. Šoreiz “cīnījos” ar trasi, lai “noķertu” tādu “foršu” sajūtu. Trase tiešām bija sarežģīta, ar dziļām “špūrēm” un cieta. Tāda veida trasē nebiju ilgu laiku braucis. Pagāja laiks, kamēr ar to apradu. Braukšana bija laba, bet ātrums pārāk lēns. Bija savi plusi, savi mīnusi. Lielākais pluss – finālbraucienos iztiku bez kritieniem,” saka Jonass.

Sestdien, kvalifikācijas braucienā viņa priekšā nokrita konkurents, kā rezultātā Jonasam nācās pārbraukt pāri viņa motociklam. “Piedzīvoju kritienu, pēc tā viss bija labi. Pozitīvais tas, ka abos finālbraucienos izdevās labi starti. It īpaši pirmajā braucienā labs starts,” saka sportists.

Jonasa galvenais mērķis tagad ir sagatavoties MXGP trešajam posmam, kas notiks pēc divām nedēļām Itālijā, “Riloa Sardo”smilšu trasē. “Trenēšos tepat Beļģijā, smilšu trasē. Ar pozitīvu skatu nākotnē,” uzsvēra Jonass.

Jonasam stabils sniegums un septītā vieta Spānijas posmā

 

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām