Kādreizējais Brieža treneris: Glovackis bija kā koka gabals

Latviešu bokseris Mairis Briedis (no kreisās) un boksera Maira Brieža bijušais treneris Sandis Kleins 2018. gadā. Foto: LETA

Latvijas boksera Maira Brieža bijušais treneris Sandis Kleins sarunā ar Armandu Puči raidījumā “Hat-Trick” atzinīgi novērtēja latvieša sniegumu uzvarētajā cīņā pret Polijas pārstāvi Kšištofu Glovacki.

“Fiziski Mairis visādā ziņā izskatījās vesels. Viņam nekas netraucēja, tāpēc viņš bija arī tā mobilizējies. Tas, ka Mairis vinnēs šo cīņu, man kļuva skaidrs pēc pirmā raunda beigām, kad viņš Glovackim ielika “labo-taisno”, teica Kleins. “Tobrīd sapratu, ka labā roka vairs nesāp un labi strādā. Glovackis uzreiz apstājās un palika lēnāks, un tas bija tikai laika jautājums, kad viņš nogāzīsies.”

Treneris atzina, ka Briedis bija labāks visos elementos: “Mairis kontrolēja cīņu jau no pirmā raunda, sitieni bija maz, bet Mairim tie bija precīzāki, jo viņš trāpīja Glovackim galvā, kamēr pretinieks trāpīja tikai korpusā. Maira sitieni bija jūtamāki. Glovackis nevarēja tikt viņam klāt, jo Mairis bija ātrāks. Viņam vienmēr ir bijis labs ātrums, jo funkcionālais atļauj to darīt, bet Glovackim kājas tik labi nestrādā.”

Kleins pieminēja arī Brieža pārsvaru emocinālā ziņā: “Glovackis bija šausmīgi savilkts. Ja Mairis bija atslābis, tad Glovackis bija tāds koka gabals  – mezglā, un viņam nekas nesanāca.”

Jau ziņots, ka Latvijas vadošais bokseris sestdien “Arēnā Rīga” trešajā raundā nokautēja poli Kšištofu Glovacki un savā īpašumā ieguva Pasaules Boksa organizācijas (WBO) čempiona jostu pirmā smagā svara kategorijā (līdz 90,7 kilogramiem), turklāt viņš sasniedza arī Pasaules boksa supersērijas (WBSS) finālu.

Dueļa norise gan tiek vērtēta pretrunīgi, jo otrajā raundā Briedis pēc sitiena pa pakausi atbildēja ar spēcīgu sitienu ar elkoni pa Glovacka žokli. Turklāt otro reizi viņš poli nokautēja, kad vairākas reizes bija atskanējis signāls par otrā raunda beigām.

Pēc cīņas Briedis izpelnījies kritiku no Polijas medijiem, bet pats latvietis atzina, ka pēc Glovacka sitiena pa pakausi viņam bija jāatbild, un sitiens ar elkoni bija vienīgais veids, kā tobrīd bija iespējams atbildēt. Tikmēr Glovackis teica, ka savā zaudējumā nevainos Briedi, ja latvietis viņam ļaus cīnīties par revanšu.

Briedis pret Glovacki – cīņu vērtē Kleins!

Mairis Briedis pret Krzysztof Głowacki – cīņu vērtē Maira bijušais treneris Sandis Kleins!Turpinājums šovakar Helio iTV un lietotnē #ShortcutLV, 21:00 "Hattrick.lv ar Puči” sezonas pēdējā epizodē!

Gepostet von Hattrick.lv am Mittwoch, 19. Juni 2019

1
Tavs viedoklis

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Visvaldis Maļugins Recent comment authors
  Subscribe  
jaunākie vecākie vērtētākais
Paziņot par
Visvaldis Maļugins
Viesis
Visvaldis Maļugins

Glovackis jau pirms cīņas neslēpa, ka tas būšot karš no viņa puses. Karā lieto, kā zināms, jebkurus līdzekļus. Tātad, ja Mairis neatbildētu, tad iespējams viņš pats šodien būtu slimnīcā komā, bet Glovackis supersērijas finālā un visa poļu prese sajūsmā bļautu, ka viss ir kārtībā. Padomājiet, Glovacka sitiens Mairim pa pakausi tika izpildīts ar milzīgu atvēzienu, pie kam tas nebija ne ar ko izprovocēts, tātad jau iepriekš ar vēsu prātu gatavots, bet Maira atbilde bija spontāna, apdraudēta cilvēka reakcija uz bīstamu, aizliegtu sitienu. Mairis pat neredzēja, kur ir Glovacka galva vai žoklis, paskatieties video. Tālāk video ir skaidri redzams, ka Glovacka… Lasīt vairāk »