Lagzdiņš iekļūst B finālā 1000 metros Pasaules kausa posmā kanoe airēšanā un smaiļošanā

27/05/2022 20:42
Roberts Lagzdiņš

Latvijas sportists Roberts Lagzdiņš piektdien Poznaņā iekļuva B finālā 1000 metru distancē Pasaules kausa kanoe airēšanā un smaiļošanā otrajā posmā.

Lagzdiņš trešajā pusfinālā, veicot distanci četrās minūtēs un 4,92 sekundēs, ieņēma ceturto vietu, zaudējot airējuma uzvarētājam ķīnietim Penfei Dženam 10,23 sekundes. A finālā iekļuva trīs ātrākie airētāji. Tikmēr Aldis Artūrs VIlde un Aleksejs Rumjancevs trešajā pusfinālā 500 metru distancē ieņēma ceturto vietu un B finālā cīnīsies par 9.-18.vietu. Latvijas airētāji no trešās vietas, kas nodrošinātu vietu labāko devītniekā un A finālā, atpalika 0,16 sekundes. Savukārt otrajā pusfinālā 500 metru distancē airētāji Roberts Akmens un Roberts Pumpa ieņēma devīto vietu, atpaliekot no labākā rezultāta 3,49 sekundes, un turpinās cīņu par 19.-27.vietu C finālā.

Fināli šajās distancēs paredzēti svētdien. Jau ziņots, ka Kristaps Laube iekļuva 200 metru distances pusfinālā, kamēr sieviešu sacensībās Madara Aldiņa nodrošināja vietu pusfinālā arī 200 metros. Pasaules kausa posms kanoe airēšanā un smaiļošanā norisināsies līdz svētdienai.