Latvijas florbola izlase Četru nāciju turnīra noslēgumā zaudē Somijas otrajai komandai

05/09/2021 14:17

Latvijas vīriešu florbola izlase svētdien ar zaudējumu noslēdza Valmierā notikušo Četru nāciju turnīru, kurā mājinieki piedzīvoja neveiksmes visās trīs cīņās. Latvieši ar rezultātu 1:7 (0:2, 1:2, 0:3) piekāpās Somijas otrajai izlasei.

Goda vārtus Latvijas izlases labā guva Rolands Kovaļevskis, kurš otrā perioda astotajā minūtē panāca 1:3. Par labāko spēlētāju Latvijas izlasē tika atzīts Armands Savins. Somiem ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās Joakims Lunds un Markuss Salmi.

Svētdienas pirmajā mačā Šveice ar 7:3 (2:2, 3:0, 2:1) uzvarēja Zviedriju. Jau ziņots, ka Latvijas izlase piektdien ar 7:8 pēcspēles metienu sērijā piekāpās Zviedrijai, lai arī spēles gaitā ieguva vadību ar 5:1, bet sestdien ar 2:5 atzina Šveices pārākumu. Somija ar 6:2 uzvarēja Šveici un ar 6:9 piekāpās Zviedrijai

Latvijas vienība šajā turnīrā spēlēja ar galvenajiem spēkiem, bet ārzemju viesi uz Valmieru sūtīja savus B sastāvus jeb pastiprinātas U-23 izlases. Komandas aizvadīja viena apļa turnīru, pēc kura noskaidrojās vietu sadalījums. Ar sešiem punktiem trīs spēlēs uzvarēja Somija, tikpat punktu bija Šveicei, piecus guva Zviedrija, bet vienu – Latvija.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Ģirts Ankipans, Normunds Sējējs un Artis Ābols
18/10/2021 11:02

Kur tagad strādā kādreizējie “Dinamo” galvenie treneri?

Rīgas “Dinamo” Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) aizvada savu 14. sezonu. Iepriekšējos 13 gados komandu vadījuši speciālisti no dažādām valstīm ar dažādu pieeju, un arī līdzjutēju atmiņas par viņiem ir visai…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…