Latvijas florbola izlase Četru nāciju turnīra noslēgumā zaudē Somijas otrajai komandai

05/09/2021 14:17
Florbola bumbiņa

Latvijas vīriešu florbola izlase svētdien ar zaudējumu noslēdza Valmierā notikušo Četru nāciju turnīru, kurā mājinieki piedzīvoja neveiksmes visās trīs cīņās. Latvieši ar rezultātu 1:7 (0:2, 1:2, 0:3) piekāpās Somijas otrajai izlasei.

Goda vārtus Latvijas izlases labā guva Rolands Kovaļevskis, kurš otrā perioda astotajā minūtē panāca 1:3. Par labāko spēlētāju Latvijas izlasē tika atzīts Armands Savins. Somiem ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās Joakims Lunds un Markuss Salmi.

Svētdienas pirmajā mačā Šveice ar 7:3 (2:2, 3:0, 2:1) uzvarēja Zviedriju. Jau ziņots, ka Latvijas izlase piektdien ar 7:8 pēcspēles metienu sērijā piekāpās Zviedrijai, lai arī spēles gaitā ieguva vadību ar 5:1, bet sestdien ar 2:5 atzina Šveices pārākumu. Somija ar 6:2 uzvarēja Šveici un ar 6:9 piekāpās Zviedrijai

Latvijas vienība šajā turnīrā spēlēja ar galvenajiem spēkiem, bet ārzemju viesi uz Valmieru sūtīja savus B sastāvus jeb pastiprinātas U-23 izlases. Komandas aizvadīja viena apļa turnīru, pēc kura noskaidrojās vietu sadalījums. Ar sešiem punktiem trīs spēlēs uzvarēja Somija, tikpat punktu bija Šveicei, piecus guva Zviedrija, bet vienu – Latvija.