Latvijas izlase Baltijas kausa telpu futbolā mačā sagrauj Igauniju

17/12/2021 18:07
Latvijas telpu futbola izlase

Latvijas izlase piektdien Rīgā pirmajā Baltijas kausa izcīņas telpu futbolā spēlē sagrāva Igauniju, ziņo Latvijas Futbola federācija (LFF). Latvija “Rimi Olimpiskajā centrā” pieveica Igauniju ar 7:0 (5:0).

Rezultātu jau pirmajā minūtē atklāja Artūrs Jerofejevs, kurš Latvijas izlasē atgriezies pēc divu gadu pārtraukuma, bet sestajā minūtē pārsvaru dubultoja Germans Matjušenko. Pārsvaru puslaika vidū no soda sitiena atzīmes vēl vairāk nostiprināja Andrejs Baklanovs, bet tā beigu daļā piecu vārtu handikapu panāca ilgāku laiku izlasē neredzētais Romāns Rožkovskis un Miks Babris. Kasparam Neretam valstsvienības vārtos savu komandu glābt pirmajā puslaikā nācās tikai reizi.

Otrā puslaika ievadā Igaunijas izlase sparīgi centās atspēlēties, tomēr tā vietā atkal precīzi bija mājinieki, savus otros un trešos vārtus gūstot Matjušenko. Laukuma saimnieki bija pārliecinoši rezultāta nosargāšanā un savu vārtu drošības saglabāšanā. Debiju Latvijas izlasē šajā mačā piedzīvoja Artjoms Kozlovskis un Artjoms Križanovskis.

Pārējās divas turnīra spēles notiks Salaspils sporta namā – sestdien, plkst.14, starp Lietuvu un Igauniju, kā arī svētdien, plkst.14, starp Latviju un Lietuvu. Visi turnīra mači notiek bez līdzjutēju klātbūtnes.

Latvija ir tituliem bagātākā komanda Baltijas kausa vēsturē, kā arī pašreizējā trofejas glabātāja. Līdz šim astoņreiz aizvadītajos Baltijas kausa turnīros telpu futbolā Latvijas izlase triumfējusi sešas reizes. Pērn turnīrs nenotika, bet 2019.gadā Latvijas telpu futbolisti ar 5:2 apspēlēja Lietuvu un ar 4:0 – Igauniju.