Marcinkēviča: Domāju, ka pretiniecēm vajadzēja spēlēt uz mani, jo Aļona viņas nosistu

Ostapenko, Marcinkēviča, sportazinas.com
Aļona Ostapenko un Diāna Marcinkēviča Foto: LETA

Ar Aļonas Ostapenko un Diānas Marcinkēvičas uzvaru arī dubultspēlēs šodien “Arēnā Rīga” noslēdzās Federāciju kausa Pasaules grupas pirmās kārtas duelis starp Latvijas un Slovākijas sieviešu tenisa izlasēm.

Mājinieces vēl pirms šī mača pēc trim cīņām bija izvirzījušās priekšā ar 3-0 un garantējušas pārspēlēs par vietu Federāciju kausa Pasaules pirmajā grupā.

Ostapenko duetā ar Marcinkēviču ar 6-2, 6-3 uzvarēja Annu Karolīnu Šmiedlovu un Terezu Mihālikovu, tādējādi Latvijas izlase noslēgumā triumfēja ar pārliecinošo 4-0.

“Bija lieliska atmosfēra, un ir patīkami spēlēt tik daudz skatītāju priekšā,” preses konferencē pēc noslēdzošā mača atzina pasaules 22. rakete Ostapenko. “Šī bija neaizmirstama diena, un izbaudīju katru brīdi. Šīs dienas pagāja ātri un cerēju, ka šis laiks būs ilgāks.”

“Nolēmu spēlēt dubultspēli, jo man patika atmosfēra. Protams, ieeju formā lēnām, jo bija maz laika, lai sagatavotos sezonai. Cenšos vairāk trenēties un piestrādāt pie dažādām lietām. Cerams, ka būs vairāk spēļu Latvijā. Nejūtu rokas traumu, bet mēģinu to pasargāt.”

Tikmēr Aļonas pāriniece šodien Marcinkēviča, kura WTA rangā šobrīd ieņem 279. pozīciju, atzina, ka viņu nepārsteidza slovākiešu izvēlētā taktika biežāk spēlēt tieši uz viņu.

“Man bija liels prieks spēlēt ar Aļonu. Atmosfēra bija lieliska. Domāju, ka pretiniecēm vajadzēja spēlēt uz mani, jo Aļona viņas nosistu (smiekli zālē).”

“Interesanta nedēļa, un kaut kas jauns man. Izbaudīju, kaut arī nevarēja to varbūt redzēt. Latvijas tenisam šie bija lieli svētki. Ejam uz priekšu un gaidām nākamos pretiniekus. Protams, patīkami dzirdēt saukļus par Liepāju. Īpaša sajūta bija, kad es un Nastja – divi liepājnieki – bijām laukumā.”

Jau ziņots, ka Ostapenko un Sevastova sestdien izcīnīja uzvaras savos dueļos, kas mājiniecei Latvijai pēc pirmās dienas ļāva atrasties komfortablā vadībā ar 2-0, bet svētdienas agrajā mačā Sevastova divos setos itin viegli ar 6-3, 6-2 pieveica Rebeku Šramkovu

Latvija aprīlī sacentīsies par vietu Pasaules pirmajā grupā, kur savā starpā spēkosies trīs pārējās otrās grupas pirmās kārtas uzvarētājas un četras pirmās grupas neveiksminieces. Savukārt Slovākija turpinājumā cīnīsies par neizkrišanu uz Eiropas/Āfrikas zonas pirmo grupu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par