Medijs: Porziņģis un Dončičs neatgriezīsies ASV ātrāk kā otrajā vai trešajā jūnija nedēļā

Kristaps Porziņģis un Luka Dončičs, sportazinas.com
Kristaps Porziņģis un Luka Dončičs | Foto: Dalasas "Mavericks"

Medijs “The Dallas Morning News” atklājis, ka Nacionālās basketbola asociācijas () komanda Dalasas “Mavericks” negaida komandas līderu atgriešanos ASV ātrāk kā jūnija otrajā vai trešajā nedēļā.

Kristaps Porziņģis un pašlaik atrodas savās dzimtajās valstīs – Latvijā un Slovēnijā. Viņi atgriezās Eiropā, jo Dalasā abiem nebija iespēja daudz maz pilnvērtīgi trenēties mājas apstākļos.

“Šīs sezonas jaunā treniņnometne sāksies 30. jūnijā,” raksta medija apskatnieks Breds Taunsends. “Līdz ar to “Mavericks” negaida, ka Dončičs un Porziņģis atgriezīsies ātrāk kā otrajā vai trešajā jūnija nedēļā.”

Komandas rīcībā šobrīd nav janvārī Ahilleja cīpslas operāciju pārcietušais Dvaits Pauels, kurš šosezon arī laukumā neatgriezīsies. Viņš līdz šim bijis svarīgs “Mavs” pamatsastāva spēlētājs. Tāpat pleca operācija bija Džeilanam Bransonam, kura atgriešanās šosezon arī ir maz ticama.

“Pārējais “Mavericks” sastāvs ir bez traumām,” raksta Taunsends. “Arī Marks Kjūbans iepriekš izteicās, ka pilnā sastāvā Dalasa ir konkurētspējīga komanda, kā arī puišu pārliecība par saviem spēkiem ir augsta.”

NBA sezonu turpinās 22 komandas, kuras katra aizvadīs vēl astoņas regulārās sezonas spēles Orlando esošajā Disnejlendā, tādējādi noskaidrojot galējo “play-off” pozīciju sadalījumu. Šīs astoņas spēles tiks pieskaitītas jau visiem šosezon aizvadītajiem mačiem. Kopumā Orlando atradīsies 13 komandas no Rietumu konferences un deviņas no Austrumu.

Sezonu plānots atsākt 31. jūlijā, bet pirms tam komandas aizvadīs treniņnometnes.

Apskatnieki nopludina NBA plānu – visi latviešu spēlētāji turpinās sezonu

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par