“Mercedes” boss par Šūmaheru: Miks ir pelnījis vēl vienu iespēju, pirmajos gados viss var aiziet pretrunās

11/12/2022 21:02
Nokopēts
Miks Šūmahers

Pirmās formulas (F-1) komandas “Mercedes” vadītājs Toto Volfs podkāstā “Beyond The Gridpaudis uzskatu, ka vācu pilots Miks Šūmahers ir pelnījis vēl vienu iespēju elitārajā sportā.

Jau vēstīts, ka Šūmahers sezonas izskaņā zaudēja savu amatu “Haas” rindās, savukārt viņa vietu vienībā ieņems cits vācu braucējs Niko Hilkenbergs. Miks ir palicis bez aktīva līguma, kas nozīmē, ka nākamajā gadā F-1 viņš nebrauks, jo visu komandu vietas ir aizpildītas.

“Man ļoti patīk Miks, man patīk viņa ģimene un tas, kā viņi ir audzinājuši savus bērnus ar šo neticami slaveno uzvārdu. Domāju, ka viņš ir pelnījis vēl vienu iespēju. Viņš uzvarēja junioru sērijā, tas nav viegli. Savos pirmajos gados Pirmajā formulā lietas var ļoti viegli aiziet pretrunās, viņš bija pakļauts spiedienam, lai uzreiz sasniegtu rezultātu. Tas nekādā veidā nepalīdz, jo F-1 ir brutāls sports,” teica Volfs.

Šūmaheram šogad neizdevās nostartēt sava komandas biedra Kevina Magnusena līmenī. Dānu braucējs pilotu kopvērtējumā ieguva vairāk punktu (25 pret 12) un nodrošināja “Haas” komandai pirmo “pole-position” pastāvēšanas vēsturē. Tomēr Volfam joprojām ir ticība par Šūmahera spējām, un norādīja, ka sezona prom no sporta, līdzīgi kā Danielam Rikjardo, kurš arī zaudēja pilnvērtīgā pilota vietu “McLaren” komandā, varētu būt veiksmīgs solis turpmākajai karjerai.

“Varbūt savā ziņā viens gads kā trešajam pilotam, līdzīgi kā Danielam, varētu palīdzēt, lai veiksmīgāk sevi spētu novērtēt un mentāli atrasties labākā vietā un tad pēc gada atkal pievienoties kādai komandai. Miks vienmēr mani pārsteidza ar savu personību. Es viņu pirmo reizi satiku viņa pirmajā gadā F-3 sacensībās Hokenheimā. Viņš ir vienkārši labs cilvēks. Miks ir izcīnījis F-3 un F-2 titulus, un, kā jau esmu teicis iepriekš, tas nevar rasties no nekurienes,” pārliecināts bija “Mercedes” boss.

Medijos ticis pausts, ka “Mercedes” ir izrādījusi interesi par Šūmaheru kā rezerves pilotu pēc tam, kad līdzšinējie testa braucēji pameta šī gada trešo labāko komandu Konstruktora kausā – Niks de Vrīss kā pilnvērtīgs pilots pievienojās “AlphaTauri” komandai, kamēr Stofels Vandūrns pārcēlās uz “Aston Martin” vienību.

Šūmahers par “Haas” lēmumu: Protams, tā ir vilšanās, jo man šķiet, ka līdz šim esmu paveicis labu darbu

Kādreizējais F-1 čempions par Šūmaheru: Miks tika pakļauts lielam spiedienam un tas viņam traucēja

TOP notikumi
1
X
2
1.19
7.25
14.5
1.52
4
6.5
1.57
4.2
5.5
1.53
4.1
6.25
5.75
3.7
1.63
Pagaidām neviens nav komentējis

Pieslēgties

TOP notikumi
1
X
2
1.19
7.25
14.5
1.52
4
6.5
1.57
4.2
5.5
1.53
4.1
6.25
5.75
3.7
1.63

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām