Neviena NBA komanda nav prasījusi pārcelt savu svētdienas spēli

Denveras Nuggets, sportazinas.com
Denveras Nuggets | Foto: Denveras Nuggets

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas svētdien nav vērsušās pie līgas vadības ar lūgumu pārcelt spēles, vēsta “NY Times” žurnālists Marks Steins.

Svētdienas vakarā pēc Latvijas laika kļuvis zināms par helikoptera avāriju ASV, kurā dzīvību zaudējuši deviņi cilvēki. Viņu vidū bija arī basketbola leģenda, 41 gadu vecais kopā ar savu 13 gadus veco meitu.

Lai gan šī ziņa šokēja visu basketbola pasauli, NBA pieņēma lēmumu neatcelt spēles, bet godināt pieckārtējā NBA čempiona piemiņu ar klusuma brīdi. 26. janvāra vakarā un naktī uz 27. janvāri pēc Latvijas laika norisinājās septiņi mači. Kā pirmie laukumā gājuši Denveras “Nuggets” un Hjūstonas “Rockets” basketbolisti.

Savukārt “NY Times” basketbola apskatnieks vēsta, ka neviena komanda nav vērsusies ar lūgumu par spēles pārcelšanu. Tāpat viņš atzīmēja, ka visām vienībām tika atļauts nerunāt ar preses pārstāvjiem pirms mača, lai žurnālisti uzdotu jautājumus par Kobi tikai pēc sirēnas.

Vēlāk kļuvis zināms, ka viena spēle tomēr nenotiks paredzētajā laikā. Mačs starp divām Losandželosas komandām – “Lakers” un “Clipers”, kas bija plānots naktī uz 29. janvāri, ir pārcelts uz nenoteiktu termiņu.

Visu savu karjeru (1996 – 2016) Kobe pavadīja Losandželosas “Lakers” komandā. Amerikānis 18 reizes piedalījās zvaigžņu spēlē un četras reizes tika atzīts par tās vērtīgāko spēlētāju. NBA karjeras laikā Braients iemetis 33 643 punktus, kas ir ceturtais labākais rādītājs līgas vēsturē.

ASV izlases sastāvā Braients triumfēja 2008., un 2012. gada olimpiskajās spēlēs.

Basketbola leģendai bija 41 gads.

Braients izmantoja helikopteru, lai vairāk laika pavadītu ar ģimeni

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par