Nganū pēc nokauta: Manas gaitas boksā pavisam noteikti nav beigušās

09/03/2024 17:12
Nokopēts
Fransiss Nganū

Kamerūniešu cīkstonis Fransiss Nganū (0-2) pēc aizvadītajā naktī piedzīvotā zaudējuma pret Entoniju Džošua (28-3) atklāja, ka viņš joprojām vēlas turpināt nodarboties ar boksu.

Jau vēstīts, ka aizvadītajā naktī Saūda Arābijā titulētais MMA cīkstonis un bijušais UFC čempions Nganū aizvadīja karjerā otro boksa cīņu. Ja savā debijas cīņā viņš bija tuvu tam, lai pārsteigtu Taisonu Fjūriju, tad šoreiz Nganū pret citu angļu boksa superzvaigzni Džošua piedzīvoja bezierunu sakāvi. Nganū jau pirmajā raundā tika nosūtīts nokdaunā, bet otrajā raundā Džošua viņu nokautēja.

Nganū uzreiz pēc cīņas sociālajos tīklos saviem faniem atvainojās par neveiksmi, taču preses konferencē viņš gan veltīja atzinīgus vārdus Džošua. “Entonijs paveica ko īpašu, jo viņš mani apturēja – viņš izdarīja to, ko Taisons Fjūrijs nevarēja. Šī nebija mana diena. Entonijs par mani bija daudz labāks – ir sāpīgi to teikt, bet tāds ir šis sports,” teica Nganū.

37 gadus vecā kamerūnieša centieni iekarot boksa pasauli uz laiku gan, visdrīzāk, tiks iepauzēti, jo paredzams, ka tagad Nganū atgriezīsies MMA. Jāatgādina, ka Nganū pagājušā gada maijā pēc tam, kad viņš ar UFC nespēja vienoties par jaunu līgumu, atrada kopsaucēju ar citu MMA organizāciju “Profesional Fighters League” (PFL), kuras ietvaros Nganū šogad būs jāaizvada cīņa pret pagājušā gada PFL čempionu Renanu Fereiru.

Lai gan Nganū pēc zaudējuma pret Džošua precīzu informāciju par saviem nākotnes plāniem nesniedza, taču viņš norādīja, ka vairs pilnvērtīgi MMA neatgriezīsies, vēloties arī doties boksa ringā. “Tagad es došos mājās, atpūtīšos un mēģināšu apkopot, kas notika. Šī bija patiešām aizraujoša diena. Man ir jāapkopo domas un jāskatās, kāds būs mans nākamais solis. Varbūt atgriezīšos MMA, bet es varu apgalvot, ka manas gaitas boksā ar šo nav beigušās. Pavisam noteikti nē. Nekas nav beidzies,” uzsvēra Nganū.

Divi nokdauni, skābekļa maska un ātra uzvara – Džošua “aizsūta mājās” Nganū

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām