Parīzes futbola granda īpašnieki lūko iegādāties Anglijas kluba kontrolpaketi

PSG vadība, Sportazinas.com
pa kreisi PSG prezidents

Kataras fonds “Quatar Sports Investments” (QSI), kas ir Parīzes futbola granda “Saint-Germain” juridiskais īpašnieks, varētu veikt investīcijas Anglijas čempionāta klubā Līdsas “United”, vēsta medijs “Financial Times”.

Kā vēsta situācijai tuvu stāvoši avoti, fonda pārstāvji pēdējo mēnešu laikā veikuši pārrunas ar Līdsas kluba vadību par tā akciju kontrolpaketes iegādi. Jāatzīmē, ka “United” šobrīd spēlē “Championship” turnīrā jeb pēc spēka Anglijas otrajā līgā.

“Mēs vienmēr meklējam iespējas ieguldīt un Lielbritānijas tirgus noteikti atrodas mūsu saraksta pirmajā vietā,” sacījis viens no QSI pārstāvjiem.

Savukārt kāds Līdsas kluba pārstāvis medijam atklājis, ka šobrīd notiek pārrunas ar pavisam sešiem potenciālajiem kontrolpaketes pircējiem, tostarp arī Kataras fondu un īpašnieks sliecas uz darījuma noslēgšanu.

“United” aizvadītajā “Championship” sezonā finišēja trešajā vietā, bet pārspēlēs par iekļūšanu premjerlīgā atzina “Derby Country” pārākumu, ko vada leģendārais Frenks Lampards.

Kā zināms, iepriekš medijos izskanēja informācija, ka Kataras šeihu miljardieri varētu pamest PSG, jo QSI īpašnieks Hamads Al-Tani nav apmierināts ar komandas rezultātiem, ņemot vērā veiktās lielās investīcijas.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par