Pasečņiks pievienojies NBA komandai un cīnīsies par vietu sastāvā

Anžejs Pasečņiks, sportazinas.com
foto: Herbalife Gran Canaria

Latviešu basketbolists pievienojies kādai Nacionālās basketbola asociācijas () komandai un cīnīsies par vietu tās sastāvā, ziņo basketbolista aģents Artūrs Kalnītis, kurš gan kluba nosaukumu nav atklājis.

Pasečņikam šobrīd nav nodrošināta vieta sastāvā. Viņš dosies uz kāda kluba treniņnometni un centīsies iekļūt tā sastāvā.

“Neviens šovasar nav strādājis smagāk par šo puisi,” raksta Kalnītis. “Pasečņiks ir piekritis pievienoties NBA komandas treniņnometnei, lai cīnītos par vietu sastāvā. Mums nekas nenāk viegli, taču šādi brīži parāda mūs no labākās puses.”

Pasečņiks jau iepriekš portālam “Sportazinas.com” norādīja, ka veic sarunas galvenokārt ar NBA komandām, taču konkrētus nosaukumus neminēja.

“Pagaidām risinās pārrunas un vēl neko konkrētu nevaru pateikt,” iepriekš atklāja 23 gadus vecais latvietis. “Man šobrīd nav parakstīts līgums un esmu brīvais aģents, bet, teiksim tā, sarunas notiek galvenokārt ar NBA komandām. Protams, vienmēr lietas var sagrozīties dažādi, bet konkrētāk nevaru komentēt.”

Jau ziņots, ka Pasečņiks šovasar spēlēja NBA Vasaras līgā Vašingtonas “Wizards” sastāvā. Viņš Vasaras līgā spēlēja pirmo reizi, bet vidēji latvietis aizvadītajos mačos guva četrus punktus un sakrāja 5,3 atlēkušās bumbas.

Basketbolista iepriekšējā komanda Filadelfijas “76ers”, kam iepriekš piederēja tiesības uz viņu, neparakstīja līgumu ar centru un atteicās no tiesībām. 2017. gada draftā Pasečņiku ar 25. numuru izraudzījās Orlando “Magic” komanda, taču viņš tika aizmainīts uz Filadelfiju pret 2020. gada pirmās un otrās kārtas drafta izvēlēm. Pagaidām Pasečņiks nav aizvadījis nevienu spēli NBA.

Pasečņiks pēdējās četras sezonas spēlēja Spānijas spēcīgākās līgas komandā “Gran Canaria”. Aizvadītajā sezonā viņš 26 mačos guva vidēji 5,4 punktus un sakrāja trīs atlēkušās bumbas, bet daļu sezonas bija savainots. Latvietis gan demonstrēja atzīstamu metienu precizitāti, no spēles realizējot 51,2%.

Pirms došanās uz Spāniju latvietis spēlēja “VEF Rīga” komandā.

Pasečņiks: Nebija plāns spēlēt NBA Vasaras līgā, bet divas dienas pirms sākuma piezvanīja aģents

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par