Peress: Mēs nevaram startēt šādos apstākļos

03/04/2023 12:28
Nokopēts
Serhio Peress

Pirmās formulas (F-1) komandas “Red Bull” pilots Serhio Peress sarunā ar žurnālistiem izteicis savu viedokli par aizvadīto Austrālijas “Grand Prix” sacīksti.

Peress komentējis restartu aizvadītajā posmā, kur pirmajā līkumā viņam nācās izbraukt no trases, lai nepiedzīvotu avāriju ar citiem pilotiem. Jāatgādina, ka Pēc jau otrās piespiedu pauzes braucēji atkal atgriezās trasē un trešo reizi tika veikta starta procedūra. Haoss izvērtās arī šoreiz – jau pirmajā līkumā Sainss aizķēra Alonso formulas aizmuguri, kas “Aston Martin” pilotu tobrīd izmeta ārpus labāko desmitnieka.

Tāpat savā starpā sadūrās tobrīd punktos esošie “Alpine” pārstāvji Estebans Okons un Pjērs Gaslī, pēdējā vietā esošais Logans Sardžents ietriecās Nika De Vrīsa vadītajā “AlphaTauri” vadītajā spēkratā – vienu apli pirms sacīkstes beigām vēlreiz tika izkārti sarkanie karogi.

“Tas bija ļoti bīstami,” izteicies Peress. “Pirmkārt, nebijām uzsildījušies, bet otrkārt, mēs neko nespējām redzēt. Mēs vairs nevaram startēt šādos apstākļos. Kādu dienu tas var beigties ar milzīgu avāriju. Pēdējos apļos mēs bijām pasažieri, jo redzamība bija ļoti slikta. Man bija jāizvairās no Pjēra Gaslī un pirmajā līkumā neko neredzēju.”

Haotiskajā Austrālijas posmā uzvar Verstapens, Alonso “kļūst par tiesnesi” un nokārto pjedestālu

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām