Pieredzējušais Beresņevs atgriežas pie darba un kļūst par MHL kluba treneri

Leonīds Beresņevs, sportazinas.com
Leonīds Beresņevs | Foto: HK "Sochi"

62 gadus vecais Latvijas hokeja speciālists atkārtoti kļuvis par Jaunatnes hokeja līgas (MHL) kluba Stupinas “Kapitan” galveno treneri.

Pagājušo sezonu pieredzējušais Beresņevs sāka kā Kontinentālās hokeja līgas () galvenā trenera Sergeja Zubova asistents. Mēnesi pēc sezonas sākuma viņu nozīmēja par galvenā trenera pienākumu izpildītāju un 61 gada vecumā Beresņevs debitēja komandā. Tiesa, viņa vadībā “Sochi” izcīnīja vienu uzvaru sešos mačos un pēc divarpus nedēļām viņš tika atlaists.

Sezonas turpinājumā Beresņevs pievienojās “Optibet” hokeja līgas (OHL) klubam
“Liepāja”, kur speciālists strādāja par konsultantu.

Zīmīgi, ka par Beresņeva nozīmēšanu nav paziņots nedz MHL mājaslapā, nedz kluba oficiālajā lapā. Taču sadaļā “treneri” kā galvenais tiek minēts tieši Beresņevs.

Pašlaik Sočos norisinās pirmssezonas pārbaudes turnīrs, kuram mājiniece “Sochi” pēdējā brīdī pieteica nevis KHL vienību, bet MHL klubu “Kapitan”, kas zaudēja Krievijas U20 izlasei ar 0:6. Pēc spēles Beresņevs sniedza komentāru kā “Kapitan” galvenais treneris.

Latvijas treneris jau strādāja ar “Kapitan” 2018./2019. gada sezonā. Ar 28 uzvarām 64 mačos komanda ieņēma 10. vietu Rietumu konferencē.

Beresņevs kā galvenais treneris vadījis Latvijas pieaugušo izlasi piecos pasaules čempionātos elites divīzijā un 2006. gada Turīnas olimpiskajās spēlēs. Klubu līmenī viņš strādājis vairākās Latvijas un Igaunijas komandās, ka arī trenējis Habarovskas “Amur” Krievijas superlīgā, Kokšetau “Arlan” Kazahstānā.

Tieši ar šo speciālistu Latvijas izlase 1996. gadā iekļuva pasaules čempionāta elites divīzijā un piedzīvoja debiju tajā 1997. gadā.

Beresņevs: Es biju gatavs kļūšanai par KHL kluba galveno treneri

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par