Pols paziņo, ka būs jaunais Meivezers, Deniss iesaka “mazajam puikam” būt uzmanīgam

30/11/2020 11:48
Nokopēts
Džeiks Pols

Interneta slavenība Džeiks Pols ir apņēmības pilns turpināt boksera karjeru un viņš ir pārliecināts, ka var kļūt par tik pat atpazīstamu bokseri kā leģendārais Floids Meivezers.

Aizvadītajā nedēļas nogalē “Youtube” zvaigzne Džeiks Pols (2-0) boksa mačā mērojās spēkiem ar kādreizējo vairāku Nacionālās basketbola asociācijas () “danku” konkursu čempionu (0-1).

Cīņa noslēdzās otrajā raundā, jo Pols visai brutāli nokautēja Robinsonu. Šis duelis izpelnījās kritiku no vairākiem boksa profesionāļiem, kuri izteicās, ka amatieriem nebūtu jāaizvada šādas cīņas, jo viņi var gūt smagas traumas, kas gandrīz piepildījās Robinsona gadījumā. Tikmēr Maiks Taisons izteicās, ka šādi bokseri pozitīvi ietekmē boksu un neļauj sporta veidam izmirt.

“Mans mērķis ir darīt to, ko es jau paveicu,” pēc dueļa sacīja 23 gadus vecais Pols. “Es vēlos gūt pārliecinošas uzvaras un “nozagt šovu”. Gribu pierādīt boksa pasaulei, kas par mani šaubījās, ka esmu īsts bokseris un ka turpināšu savu karjeru.”

“Kad uzvelku boksa cimdus, es varu sist,” turpināja Pols. “Esmu īsts “suns”. Kad ringā dosies šie MMA cīkstoņi, viņi satiksies ar “problemātisko bērnu” jeb mani! Esmu boksā, lai nopelnītu miljoniem dolāru, pārdotu skatījumus un kļūtu par vienu no lielākajām zvaigznēm. Domāju, ka būšu jaunais Floids [Meivezers].”

“Sarakstā ar cīkstoņiem, ar kuriem vēlos aizvadīt dueļus, ietilpst  un Dilons Deniss,” iepriekš sacīja Pols. “Es viņu abus noteikti nokautētu!” Gan 32 gadus vecais īrs Makgregors, gan arī 27 gadus vecais amerikānis Deniss ir jauktās cīņas mākslas (MMA) pārstāvji. Pols abus izaicinājis uz boksa maču.

Lielākā atšķirība ir tā, ka Makgregors un Deniss jau ilgus gadus ir profesionāļi, kamēr Pols vēl joprojām ir uzskatāms par amatieri. Cīņas sportā tas izšķir daudz un jo profesionālāks ir sportists, jo mazāka iespēja, ka tiks gūtas bīstamas traumas.

Deniss nepalika Polam atbildi parādā. “Tu tikko cīnījies ar karjeru beigušu NBA spēlētāju. Esi uzmanīgs ar savām vēlmēm, mazais puika.”

“Saprotu, kāpēc cilvēki mani vēl nerespektē,” noteica Pols. “Tomēr man ir divas uzvaras tikpat cīņas un esmu gatavs veltīt visu dzīvi šim sportam. Man ir astoņu miljonu dolāru īpašums Kalifornijā, kurā neesmu bijis sešus mēnešus, jo visu laiku trenējos Lasvegasā mazā mājelē, izliekot visu sirdi šajā nodarbē.”

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
5
3.4
1.77
1.55
4.1
6
2.05
3.75
3.3
1.28
5.5
11
2.05
-
1.78
1.5
5
4.6
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām