Porjē pirms cīņas pret Habibu: Visi mani noraksta, tāpēc es varu pārsteigt

Dastins Porjē, sportazinas.com
Dastins Porjē | Foto: UFC

Ultimate Fighting Championship (UFC) pagaidu čempions vieglajā svarā uzskata, ka pirms cīņas pret Habibu Nurmagomedovu viņa pretinieks ir zem lielāka spiediena nekā viņš pats.

“Visi mani noraksta, tāpēc es varu pārsteigt un izdarīt visu labāk nekā viņi domā. Tikmēr Habibs tiek turēts zem liela spiediena, līdz ar ko viņam jādominē, lai attaisnotu cerības. Ja Nurmagomedovs zaudēs, tad viņš turpinās augt, man šķiet, viņš ir šāda tipa cilvēks. Bet to mēs neuzzināsim, kamēr kaut kas tāds nenotiks. Mans plāns ir nodrošināt viņam šādu situāciju,” savus mērķus atklāja amerikānis.

Duelis starp Nurmagomedovu un Porjē norisināsies Apvienoto Arābu Emirātu galvaspilsētā Abu Dabī šī gada 7. septembrī. Habibam tā būs pirmā cīņa kopš 2018. oktobra, kad krievu cīkstonis ceturtajā raundā uzveica Makgregoru ar sāpju paņēmienu (“rear-naked choke”). Uzreiz pēc cīņas Habibs un arī Konors iesaistījās pamatīgās nekārtībās ne tikai oktagonā, bet arī ārpus tā, ko pārtraukt izdevās tikai ar apsardzes darbinieku palīdzību.

Rezultātā abiem tika piešķirta diskvalifikācija un naudas sods, bet Habibs cieta vairāk. Nurmagomedovs bija spiests izlaist deviņus mēnešus, ka arī šķirties no 500 tūkstošiem ASV dolāru (444 tūkstoši eiro).

Tikmēr Porjē pēdējo dueli aizvadīja 13. aprīlī, kad viņš piecu raundu duelī pārspēja Maksu Holoveju. Iepriekš gan cīkstonis kādu laiku ringā nebija izgājis, jo priekšpēdējā viņa cīņa risinājās pērnā gada 28. jūlijā, kad divos raundos tika pārspēts Edijs Alvaress.

Zināms Habiba honorārs par cīņu pret Porjē

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par