Sezonas atsākšanas gadījumā NBA komandu delegācijas samazināsies uz trešdaļu

D'Andželo Rasels, sportazinas.com
D'Andželo Rasels | Foto: NBA

Ja Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) sezona tiks atsākta, komandām būs jārēķinās ar mazāku apkalpojošā personāla sastāvu, paredz līgas izstrādātie noteikumi.

“New York Times” žurnālists Marks Steins ziņo, ka NBA informējusi klubus par delegācijā iekļauto cilvēku skaita samazināšanu līdz 35. Parasti izbraukumos piedalās ap 50 cilvēkiem, ieskaitot spēlētājus, trenerus un tehnisko personālu.

Jau ziņots, ka 11. martā NBA pārtrauca sezonu, jo Jūtas “Jazz” basketbolistam Rūdijam Gobēram konstatēja saslimšanu ar Covid-19. omēr ažiotāžu izsauca viņa darbības dažas dienas pirms saslimšanas, jo Gobērs kādā no preses konferencēm demonstratīvi pieskārās daudziem tur esošajiem priekšmetiem, ņirgājoties par koronavīrusa nopietnību.

Pēc tam ar Covid-19 saslima arī “Jazz” līderis Donovans Mičels, kurš bija pamatīgi vīlies Gobēra darbībās. Franču centrs gan vēlāk publiski atvainojās, taču abu “Jazz” līderu starpā tik un tā kādu laiku bija visai sliktas attiecības.

Šobrīd lielākā daļa no NBA komandām jau atsākušas treniņus savās bāzēs. Konkrēts sezonas atsākšanas datums nav zināms, paredzams, ka tas notiks jūlijā. Tāpat nav zināms, kur un kā tiks pabeigta sezona. Atbildēm uz šiem jautājumiem vajadzētu parādīties tuvākajā laikā. ESPN apskatnieks Adrians Vodžnarovskis ziņoja, ka ap 1. jūniju NBA izdos vadlīnijas, kas ļaus atsākt spēlētājiem paplašinātus treniņus un gatavoties atgriezties spēlēs.

Viens no variantiem paredz, ka visi mači tiks aizvadīti Orlando esošajā Disnejlendā.

Ņemot vērā uzvaru un zaudējumu attiecību, līgas spēcīgākā komanda šobrīd ir Milvoki “Bucks” (53-12), kurai seko Losandželosas “Lakers” (49-14). Katra ir līdere attiecīgi Austrumos un Rietumos.

Vietu “play-off” ir nodrošinājušas “Lakers”, “Bucks”, Toronto “Raptors” un Bostonas “Celtics” komandas, bet pat teorētiskas izredzes iekļūt izslēgšanas spēlēs vienīgā zaudējusi Goldensteitas “Warriors” vienība.

Hārdens par NBA sezonas atsākšanos: Es gribu, lai tas ir droši

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par