Telpu futbola izlase septembrī aizvadīs pārbaudes mačus ar Poliju

12/08/2020 15:15

Latvijas telpu futbola izlase 19. un 20. septembrī divās pārbaudes spēlēs savās mājās samēros spēkus ar Polijas valstsvienību, vienojušās abu valstu futbola federācijas.

Pašlaik kā potenciālā spēļu norises vieta tiek izskatīta Zemgales Olimpiskā centra (ZOC) halle Jelgavā. Precīza informācija par maču norisi sekos atsevišķi.

Tāpat atsevišķi sekos informācija par skatītāju iespējām apmeklēt spēles. Paredzams, ka vietu skaits tribīnēs būs ierobežots, bet biļešu tirdzniecība sāksies neilgi pirms spēlēm, ņemot vērā valstī tobrīd noteiktās publisko pasākumu rīkošanas vadlīnijas.

Šīgada sākumā Latvijas izlase Jelgavā pārvarēja 2022. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas priekšsacīkšu kārtu, nopelnot vietu kvalifikācijas sacensību grupu turnīrā. Savus nākamos pretiniekus Latvijas valstsvienība uzzinās 2. septembrī paredzētajā izlozē, kad komandas tiks sadalītas četru vienību apakšgrupās un no šīgada decembra līdz nākamā gada aprīlim ar spēlēm mājās un viesos cīnīsies par vietām 2022. gada ievadā Nīderlandē paredzētajā finālturnīrā.

Polijas telpu futbola izlasei šī būs pirmā viesošanās Latvijā. Abas komandas savā starpā nav tikušās kopš 2008. gada, bet līdzšinējās četrās savstarpējās spēlēs divas uzvaras iekrājusi Polija, vienreiz pārāka bijusi Latvija, bet vēl reizi cīņa noslēgusies neizšķirti.

Pieslēgties

Dienas fokusā

19/04/2021 15:05

“Dinamo” pagarina līgumus ar vairākiem spēlētājiem, tostarp veterānu Sotnieku

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas “Dinamo” pagarinājusi līgumus ar četriem hokejistiem – uzbrucējiem Nikolaju Jeļisejevu un Danielu Bērziņu, kā arī aizsargiem Kristapu Sotnieku un Kristapu Zīli. Jau ziņots, ka…