VALMIERA GLASS VIA leģionārs Naits: Treneri patiešām man uzticas

01/10/2023 16:06
Nokopēts
Seneka Naits

Latvijas basketbola komandas “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” spēlētājs Seneka Naits ar “Sportazinas.com” atklājis, kā izlēmis pievienoties Valmieras vienībai, kā arī to, ko līdzjutēji var sagaidīt no viņa šajā sezonā.

“Pirmie iespaidi par Valmieru ir lieliski. Laba komanda, laba atmosfēra, līdzjutējiem patīk basketbols. Izlēmu pievienoties Valmierai, jo kopā ar ģimeni un aģentu izlēmām, ka šī ir labākā opcija, lai uzsāktu karjeru Eiropā. Treneri šeit patiešām man uzticas, tāpēc bija viegli pieņemt šo lēmumu.”

Naits gan atzīst, ka pirms ierašanās par Latviju neko īsti nezināja, tikai to, ka šeit būs iespēja komunicēt angļu valodā, kas palīdz iejusties. Tāpat basketbolists izteica savu pirmo vērtējumu par Eiropas basketbolu. “Šeit basketbols ir fizisks, ļoti daudz jāskrien un viss jādara augstā tempā. Protams, ka šeit vairāk ir komandas basketbols, jo ASV viss vairāk balstās uz individuālo meistarību.”

Vēl “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” leģionārs iezīmēja, kādu spēles stilu līdzjutēji var no viņa sagaidīt. “Teikšu, ka mans spēles stils ir aizraujošs un ļoti neparedzams. Varu būt daļa no komandas spēles, bet tajā pašā laikā spēju izveidot arī skaistas epizodes. Varu iemest tālmetienu, veikt caurgājienus vai atrast situāciju komandas biedram.”

“Vēlos uzvarēt pēc iespējas vairāk spēles. Īpaši tas attiecas uz mūsu komandu, kas ir ļoti jauna. Šī ir lieliska pieredze mums visiem un arī man, lai sevi pierādītu Eiropas basketbolā. Galvenais ir būt konkurētspējīgiem un izbaudīt basketbolu. Šosezon mums jāizmanto jaunības priekšrocības un jāsagādā pārsteigumi.”

Elksnis par atgriešanos VALMIERA GLASS VIA: Pie pirmā piedāvājuma uzreiz piekritu

VALMIERA GLASS VIA aizsargs Karlsons: Žagara spēle mani ļoti iedvesmo

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām