“Valmieras” un “Ķekavas” florbolisti “play-off” turnīru sāk ar uzvaru

17/02/2023 23:39
FBK Valmiera

Pamatturnīra uzvarētāja “Valmiera” un “Ķekava” piektdien ar uzvaru uzsāka “Elvi Florbola līgas” vīriešu “play-off” sacensības. Valmierieši savā laukumā ar rezultātu 11:8 (3:2, 3:1, 5:5) pieveica “Irlavu”.

Uzvarētājiem Gvido Lauga sakrāja piecus (3+2), Kevins Šmits – četrus (2+2), bet Mārtiņš Broks – trīs (2+1) rezultativitātes punktus. Viesiem Kristaps Kazlovskis izcēlās ar četriem (0+4), bet Renārs Austrums (3+0), Kristers Tiltiņš (2+1) un Emīls Krūmiņš (2+1) – ar trim rezultativitātes punktiem.

Otrā spēlē “Ķekava” mājās pagarinājumā pieveica Kocēnu “Rubeni” ar 6:5 (2:0, 1:1, 2:4, 1:0). Uzvaras vārtus pagarinājuma septītajā minūtē guva Klāvs Jansons, kurš arī tika atzīts par labāko mājinieku rindās, viesiem šādu titulu nopelnot Kristeram Babrim, kurš ar diviem (1+1) rezultativitātes punktiem bija rezultatīvākais viesu rindās.

Uzvarētājiem, kuri bija panākuši 3:0 un 4:1 vadību, taču arī dabūja atspēlēties no 4:5, pa trim punktiem sakrāja Jansons (2+1) un Toms Ķeirāns (3+0).

Florbola līgas komandas aizvadīja divu apļu pamatturnīru, pēc kura astoņas spēcīgākās vienības iekļuva izslēgšanas spēlēs. Ceturtdaļfināli un pusfināli ritēs sērijās līdz četrām uzvarām, bet čempioni un bronzas medaļu ieguvēji tiks noteikti superfinālā, kas 2023.gada 15.aprīlī notiks “Arēnā Rīga”. Pagājušās sezonas finālmačā Cēsu “Lekrings” ar 5:4 pārspēja 2020./2021.gada sezonas čempioni Kocēnu “Rubeni”.