Volfs: Uz Hamiltonu neturu ļaunu prātu

03/02/2024 19:32
Nokopēts
Lūiss Hamiltons un Toto Volfs

Pirmās formulas (F-1) komandas “Mercedes” vadītājs Toto Volfs sarunā ar mediju “RacingNews356.com” komentējis Lūisa Hamiltona pāreju uz “Ferrari” komandu 2025. gadā.

Jau vēstīs, ka šonedēļ septiņkārtējais F-1 čempions britu pilots Hamiltons 2024.gada beigās pametīs “Mercedes”, lai pievienotos “Ferrari”.

“Kad parakstījām līgumu ar Lūisum tad izvēlējāmies īsāku termiņu, tāpēc notikumi nav pārsteigums, bet varbūt arī ir īstais laiks,” atzinis Volfs. “Satikāmies iedzert kafiju un viņš man paziņoja, ka 2025. gadā ir nolēmis startēt “Ferrari” komandā. Jums jājautā Lūisam, kāpēc viņš pēkšņi izvēlējās par labu šādam lēmumam, bet man ir pilnīgi saprotams, ka viņam bija vajadzīgs jauns izaicinājums, jo varbūt tā ir viņa pēdējā iespēja kaut ko sasniegt.”

“Mūsu profesionālais ceļojums noslēgsies, bet tas nenozīmē, ka tas ietekmēs personīgās attiecības,” atklāja “Mercedes” vadītājs. “Esam veidojuši attiecības pēdējos 10 gadus un viņam šis nebija viegls lēmums. Vienmēr cienīšu viņu un apspriedīsim, vai varēja ko darīt citādāk, bet neturu uz viņu ļaunu prātu.”

Hamiltons pagājušās sezonas čempionātā ierindojās trešajā vietā, bet vēl gadu iepriekš bija sestais. Savu pēdējo čempiona titulu brits izcīnīja 2020.gadā.

39 gadus vecais Hamiltons ir F-1 rekordists uzvarās (103), izcīnītajos “pole position” (104) un goda pjedestālos (197). Ar vāciešu leģendu Mihaelu Šūmaheru viņš dala rekordu izcīnītajos čempionu titulos, F-1 čempionātā uzvarot pa septiņām reizēm.

Oficiāli: Titulētais Hamiltons nākamsezon pārstāvēs “Ferrari”

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām