“Wolves” aizsargs par Žagara atgriešanos: Zinu, ka zaudētu spēles laiku, bet es gribu uzvarēt

30/03/2024 19:32
Nokopēts
Artūrs Žagars

Lietuvas basketbola līgas (LKL) kluba Viļņas “Wolves” spēlētājs Kristups Žemaitis komentējis latviešu saspēles vadītāja Artūra Žagara potenciālo atgriešanos ierindā.

“Wolves” ar bilanci 15-8 LKL turnīra tabulā ieņem trešo vietu, neskatoties uz to, ka jau sezonas sākumā komanda palika bez viena no potenciālajiem līderiem Žagara. Jāatgādina, ka fenomenālu Pasaules kausu Latvijas izlases sastāvā aizvadījušais saspēles vadītājs, kurš šosezon no Stambulas “Fenerbahce” tika izīrēts uz “Wolves”, Lietuvas kluba sastāvā paspēja aizvadīt piecas spēles, pirms viņš iedzīvojās ceļgala iekšējo sānu saišu plīsumā.

Tika prognozēts, ka atlabšana no traumas ilgs vismaz piecus mēnešus. Rehabilitāciju Žagars uzsāka Stambulā, bet, tuvojoties potenciālajam atgriešanās brīdim, viņš kopš februāra beigām treniņprocesu turpina Viļņā. Pats latvietis nesen izteicās, ka laukumā viņš varētu atgriezties aprīļa vidū vai beigās. “Wolves” aizsargs Žemaitis atzina, ka, neskatoties uz to, ka Žagaram nebūtu daudz laika atgūt spēļu praksi, latvietis tik un tā būtu ļoti vērtīgs spēlētājs cīņā par LKL titulu.

“Grūti pateikt [cik gatavs viņš būs]. Artūrs veic rehabilitāciju, viss izskatās labi – viņš treniņos darbojas ar bumbu, arī viņa ķermeņa plastika izskatās laba. Bet viņam nav kur steigties – ja plāns ir atgriezties aprīlī, tad pirms izslēgšanas spēlēm, kas sāksies maijā, viņam būs laiks, lai iegūtu formu,” sarunā ar LKL preses dienestu stāstīja Žemaitis.

“Viņš dotu daudzpusību, no manis un citiem ārējās līnijas spēlētājiem noņemtu slodzi. Papildu aizsargs rotācijā, tostarp tāds spēlētājs kā Artūrs, būtu liels ieguvums – viņš “izpleš” un labi pārredz laukumu, un mums tas ir ļoti nepieciešams. Ļoti ceru, ka viņš atgriezīsies. Zinu, ka tādā gadījumā es zaudētu spēles laiku, bet es gribu kaut ko sasniegt un uzvarēt, un Artūrs būtu tas spēlētājs, kurš to palīdzētu paveikt,” atzina “Wolves” aizsargs.

Lietuvas čempionātā “Wolves” rindās Žagars paspēja aizvadīt vien četras spēles, kurās, pavadot laukumā vidēji 22 minūtes, izcēlās ar 12 punktiem, trīs atlēkušajām bumbām un piecām rezultatīvām piespēlēm, bet ULEB Eirokausā vienā mačā bija laukumā 23 ar pusi minūtes, guva desmit punktus un četras reizes rezultatīvi piespēlēja.

Žagars atklāj, kad viņš varētu atgriezties laukumā

“Wolves” līderis par Žagaru: No Pasaules kausa mēs atceramies, kāds viņš ir spēlētājs

“Wolves” līderis par Žagaru: No Pasaules kausa mēs atceramies, kāds viņš ir spēlētājs

 

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām