Zināmi basketbola izlases spēļu laiki Pasaules kausā

17/05/2023 16:50
Nokopēts
Latvijas basketbola izlase

Latvijas vīriešu basketbola izlase Pasaules kausa finālturnīra pirmā un otrā posma apakšgrupas spēles aizvadīs pusdienlaikā un pēcpusdienā pēc Latvijas laika, liecina Starptautiskās Basketbola federācija (FIBA) publicētais kalendārs.

25.augustā Latvija un Libāna H apakšgrupas maču sāks plkst.12.15 pēc Latvijas laika, bet 27. un 29.augustā mači ar Franciju un Kanādu sāksies plkst.16.30. Pirmajā posmā agrākās spēlēs sāksies plkst.10.30, bet vēlākās – plkst.16.30.

Džakartā, ar kuru Latvijai ir četru stundu starpība, Latvijas izlase aizvadīs arī otrā posma divas spēles. Plānots ka šie mači sāksies plkst.12.45 un plkst.16.30. Otrajā posmā H grupas komandas apvienosies ar G grupas vienībām (Spānija, Brazīlija, Kotdivuāra, Irāna). Pa divām labākajām, ņemot līdzi aizvadīto spēļu rezultātus, turpinās cīņu par iekļūšanu ceturtdaļfinālā, bet trešās un ceturtās vietas īpašnieki savā starpā cīnīsies par 17.-32.vietu un ceļazīmēm uz olimpisko kvalifikācijas turnīru.

Gatavojoties Pasaules kausa finālturnīram, Latvijas basketbolisti vispirms aizvadīs četras pārbaudes spēles savā laukumā pret Zviedriju, Gruziju, Dominikānas Republiku un Somiju, bet pēc tam vēl plānoti divi mači Taivānā pret Lietuvu un, iespējams, arī Puertoriko. Pasaules kausa finālturnīrs no 25.augusta līdz 10.septembrim notiks Indonēzijā, Japānā un Filipīnās.

Banki par PK izlozi: Nav lielu cerību, bet visi zina, ka mēs neesam Pelnrušķīte

Dairis Bertāns: Negribu dzirdēt, ka mums atkal neveicas – Pasaules kausā nav vāju komandu

Latvija nonāk vienā PK grupā ar NBA zvaigznēm un Vembanjamu

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām