Zutis par Briedi: Kādam mīzējam ir jābūt, lai kādam maksātu naudu, lai tas liek kompromātu par Zuti?

29/02/2024 19:10
Nokopēts
Kristaps Zutis un Mairis Briedis

Latviešu bokseris Kristaps Zutis savā vietnes “X” profilā publicējis ierakstu saistībā ar Maira Brieža centieniem izplatīt kompromitējošu materiālu par viņu.

Jau iepriekš attiecības starp Zuti un Briedi bijušas, maigi sakot, “saspīlētas”. Zutis izteicies, ka Briedim vieta ir psihoneiroloģiskajā slimnīcā, bet vēl abi bokseri iepriekš apmainījušies ar “laipnībām” sociālajos tīklos.

“Klau, ragainais [“ietagots” Mairis Briedis], ko neatbildi uz ziņām par savu partizānu? Čuvaks man visu izstāstīja, kas, kad bija jāliek par Ukrainu utt. Čuriņa raustās, ka neatbildi? Sūds, Tu, nožēlojamais, vajadzēja labāk Aldim [Gobzemam] sūtīt savu mapīti,” kopā ar video publikāciju raksta Zutis.

“Kādam mīzējam ir jābūt, lai kādam citam maksātu naudu, lai tas liek kompromātu par Zuti? Nu es saprotu, piķis daudz, bet 1500 eiro + 300 eiro avansu, lai ieliktu par Zuti video. Es pats pa to naudu ielikšu,” citā ierakstā turpinājis Zutis, norādot, ka jau vairākas reizes Briedis centies izplatīt kompromitējošu materiālu par Zuti.

“Tas ir no tās krimināllietas Jelgavā, viņš jau divus gadus mēģina to video kaut kur noliet,” skaidro Zutis. “Pirms tam pie “Privātās Dzīves” un kur vēl ne, pamuļķis.”

Zutis par Briedi: Viņam vieta ir psihoneiroloģiskajā slimnīcā

Zutis par Briedi: Izslēdziet ragainajam internetu, lai man nav jāslēdz viņš ārā

Zutis un Briedis apmainās ar “laipnībām” sociālajos tīklos (FOTO+VIDEO)

TOP notikumi
1
X
2
11
6.75
1.16
1.47
4.75
6
1.61
3.7
4.33
2.9
3.1
2.45
3.2
4.1
1.91
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām