“Dinamo” atlaiž visu treneru sastāvu

Ģirts Ankipāns, sportazinas.com
Ģirts Ankipāns | Foto: Raimonds Volonts/dinamoriga.lv

Kontinentālās hokeja līgas () klubs Rīgas “Dinamo” atlaidis visu treneru sastāvu ar Ģirtu Ankipānu priekšgalā, pavēstījusi vienība savā mājaslapā.

Šodien notikušajā valdes sēdē tika uzklausīts Ankipāna atskaites ziņojums par aizvadīto sezonu, kā arī tika analizēts komandas sniegums KHL 2019./2020.g. sezonā. Padome izvērtēja treneru darbu, spēlētāju komplektācijas, komandas spēļu taktikas un citus aspektus.

“Dinamo” sniegumu aizvadītajā sezonā padome novērtēja kā neapmierinošu un nolēma KHL 13. sezonā nepagarināt darba līgumus ar aizvadītās sezonas komandas treneriem un uzdeva valdei mēneša laikā iesniegt priekšlikumus par kandidātiem uz “Dinamo” komandas galvenā trenera amatu.

Mājaslapā nav norādīti treneru vārdi, taču noprotams, ka no amata kopā ar Ankipānu atbrīvoti gan Artis Ābols, gan Ronalds Ozoliņš, gan Juris Klodāns, gan arī Edgars Masaļskis.

“Dinamo” komanda, neskatoties uz cerīgo sākumu, aizvadīja katastrofālu sezonu un neiekļuva Gagarina kausa izcīņā. Aprēķini liecina, ka tā ir vēsturiski sliktākā atjaunotā “Dinamo” vēsturē.

“Dinamo” padomes priekšsēdētājs Juris Savickis iepriekš atzina, ka klubam nav naudas, lai savāktu konkurētspējīgu sastāvu cīņai par izslēgšanas spēlēm, kā arī Ābols nekautrējās kritizēt gan sniegumu, gan hokejistus.

1
Tavs viedoklis

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Ints Recent comment authors
  Subscribe  
jaunākie vecākie vērtētākais
Paziņot par
Ints
Viesis
Ints

Sen tas bija jādara,pamodās pēc sezonas!Viens vārds-diletanti!Cilvēki aizņēma ne savu vietu!