Hārdena rezultativitāte neaptur Detroitu, Jokičam “triple-double” Denveras uzvarā (VIDEO)

15/12/2019 08:46

Aizvadītajā nakti Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Hjūstonas “Rockets” basketbolists Džeimss Hārdens izcēlies ar 39 punktiem, kas neglāba viņa pārstāvēto komandu no zaudējuma pret Detroitas “Pistons” ar 107:115.

Gandrīz visu spēli Detroita bija vadībā par spīti Hārdena mēģinājumiem salauzt mača gaitu. Amerikānis iemeta grozā 14 no 33 metieniem no spēles, ka arī septiņus no astoņiem sodiņiem. Šoreiz viņam neizdevās sasniegt iepriekšējos mačos iespēto, ka viņš divās spēlēs pēc kārtas pārsniedza 50 punktu robežu. Hārdenam arī septiņas piespēles. 22 punktus Detroitas labā iemeta Lūks Kenards.

Lielisku spēli aizvadīja Denveras “Nuggets” basketbolists Nikola Jokičs, kurš komandas uzvarā pār Oklahomasitijas “Thunder” (110:102) savāca “triple-double”, atzīmējies ar 28 punktiem, 14 atlēkušajām bumbām un 12 piespēlēm. Mača laikā viņš iemeta 11 no 14 metieniem, tajā skaitā trīs no sešiem trejačiem, savukārt no soda līnijas grozā lidoja trīs no četriem metieniem. Pretinieku komandā 18 punkti un 14 atlēkušās bumbas Stīvenam Adamsam.

Fantastisko sēriju turpināja Milvoki “Bucks”, svinot 18. uzvaru pēc kārtas šosezon. Šoreiz ar 125:108 tika pieveikta Klīvlendas “Cavaliers” vienība. Otrajā ceturtdaļā bija īss brīdis, kad Klīvlenda spēja izvirzīties vadībā, taču “Bucks” ātri tika galā ar šo problēmu. Viens no uzvaras autoriem ir Jannis Adetokunbo, kuram 29 punkti, savukārt pretinieku nometnē labākais rezultāts Kevinam Porteram – 19 punkti.

Jau ziņots, ka Kristaps Porziņģis iemeta 22 punktus Dalasas “Mavericks” zaudējumā Maiami “Heat” (118:122), Dāvis Bertāns atzīmējās ar deviņiem punktiem Vašingtonas “Wizards” neveiksmē pret Memfisas “Grizzlies” (111:128), bet Rodions Kurucs pēc vairāk nekā divu nedēļu pārtraukumā aizvadīja NBA maču, kurā viņa pārstāvētā Bruklinas “Nets” atzina Toronto “Raptors” pārākumu (110:102).