Hārtlijs: Pat sapņos nevarētu iedomāties, ka Ufu sērijā uzveiksim bez zaudējumiem

Bobs Hārtlijs, sportazinas.com
Bobs Hārtlijs Foto: hawk.ru

Jau vēstīts, ka Latvijas hokeja izlases trenera vadītā Kontinentālās hokeja līgas () vienība Omskas “Avangard” piedzīvojusi graujošu zaudējumu Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences fināla sērijas trešajā spēlē.

Pēc mača Hārtlijs sniedza komentāru žurnālistiem: “Gaidījām, ka pretinieks jau no pirmā perioda darbosies ļoti aktīvi. Viņiem nebija kur atkāpties, jo zaudējums nozīmētu nonākt bezdibeņa malā (sērijā līdz četrām uzvarām rezultāds tādējādi kļūtu 3:0 par labu Hārtlija trenētajiem vīriem – red.). Zinājām, ka jābūt gataviem, bet tāpat pirmajā periodā ielaidām jau trīs vārtus. Vienalga, cik ļoti centāmies pretiniekus panākt, tas bija par daudz.”

“Ufa šodien spēlēja daudz labāk nekā mēs un tajā nav nekā pārsteidzoša. Tā ir patiešām ļoti laba komanda! Mums bija daudz noraidījumu? Pretinieki mums tā lika spēlēt. Viņi izjauca mūsu spēles plānu, tāpēc mēs netikām līdzi un bijām spiesti pārkāpt noteikumus,” kanādiešu speciālists slavēja pretiniekus.

“Ufa iepriekš sērijās uzveica Magņitagorsku [“Metallurg”] un Jekaterinburgu [“Avtomobilist”], kuras abas ir vienas no vadošajām komandām līgā. Tāpēc pat savos drošākajos sapņos nevarētu iedomātos, ka mēs viņus uzvarēsim sērijā ar 4:0,” nobeigumā sacīja Hārtlijs.

Nākamā spēle paredzēta jau 4. aprīlī Ufā, savukārt Rietumu konferences finālā spēkiem mērojās Maskavas CSKA un Sanktpēterburgas SKA, sērijā ar 2:1 vadībā esot maskaviešiem.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par