Makgregors bārā piekāvis kādu puisi – tagad viņam draud vietējā mafija

Konors Makgregors, sportazinas.com

Viens no mūsdienu populārākajiem pasaules sporta cilvēkiem, nepārprotami, ir īru cīkstonis Konors Makgregors. Visur, kur viņš pārvietojas, viņam tiek pievērsta pastiprināta uzmanība. Un viņš no tās nevairās, gluži pretēji. Makgregors ir slavens ar to, ka viņam nav bremzes.

Tas ir labi biznesam, ko viņš pārstāv, bet, kad cīkstonis savus ieročus liek lietā konfliktos, kas notiek ārpus UFC būra, vai Lasvegasas boksa ringa, tad daudzu fanu emocijas iekrāsajos citos toņos.

“Vienmēr biju viņu cienījusi. Līdz šim vakaram… Viņš ienāca vietējā bārā un sāka uzbrukt kādam nevainīgam nabaga puisim. Sāka viņu sist. Ceru, ka nezinam visu stāstu, bet par to es šaubos,” sociālajā tīklā Facebook ierakstīja kāda sieviete vārdā Lisa Lenarda, kas bija, konflikta kādā Kremlinas (Dublinas priekšpilsēta) bārā, aculieciniece.

Līdzīgi ieraksti parādījās arī uz citu cilvēku sienām, kas notikušo bija redzējuši. Pēc aculiecinieku stāstītā un rakstītā, Konors piegājis pie kāda gados jauna vīrieša un uzsācis kautiņu. Jaunietis atbildējis ar pāris sitieniem UFC čempiona virzienā. Konfliktā iesaistījies arī kāds ap 50 gadus vecs vīrietis, kurš centies Konoru nomierināt, tomēr arī dabūjis iekšās. Pēc sitienu apmaiņas, Makgregors un viņa pavadošā svīta ātri pameta lokālu.

Saprotams, ka pēc šādas informācijas saņemšanas, prese vērsās vietējā policijas iecirknī, kur tika saņemta atbilde: Jā, esam saņēmuši informāciju par šādu konfliktu bārā, tomēr neko uzsākt nevaram, jo neesam saņēmuši iesniegumu no cietušās personas.

Vietējie dzeltenie mediji centās notikušajam sadzīt pēdas un ilgi nebija jāmeklē, jo par Konora attiecībām ar vietējo mafiju zināja daudzi. Makgregors nekad nav slēpis no kurienes ir nacis un kādā sabiedrībā apgrozījies. Ne visi Makgregora draugi ir godīgi cilvēki, kas strādā no deviņiem līdz sešiem. Arī šajā situācijā iesaistīts kāds Makgregora draugs – Endijs Marejs, kura māju nesen bija apciemojuši Kīnehana klana puiši.

Kīnehana klans ir zināmākā bandītiskā organizācija Īrijā. Šie cilvēki pārvalda narkotiku un nelegālo ieroču tirdzniecību. Daudzi uzņēmēji turpina Kīnehana klanam maksāt par “jumta” pakalpojumiem. Katrā ziņā, parastie cilvēki no šī grupējuma turās pa gabalu.

The Sun uzzināja, ka 50 gadus vecais vīrietis, kurš centās konfliktu apslāpēt ir radinieks vienam no Kīnehana mafijas dibinātājiem, bet viņa dēls ir ietekmīgs narkotirgonis.

Žurnālistiem īstie Mareja mājas apmeklējuma iemesli nav zināmi, tomēr tapis skaidrs, ka iesaistīts bijis puisis, kuru Makgregors apstrādāja “Black Forge” bārā – Raiens Bērns, kurš ir tuvs Kīnehana mafijas pārstāvjiem, brāļiem Polam un Tomijam Timinsami. Zīmīgi, ka parādījusies informācija, ka Konors pirms pāris nedēļām paviesojies ari pie Timinsami brāļiem un kārtīgi pasveicinājis arī tos.

Pēc Makgregora izrādes Kremlinas bārā, gangsteru aprindās parādījusies informācija, ka par savu rīcību cīkstonim nāksies atbildēt. Policijā neviens nekādus iesniegumus nenogādās – tas nav mafijas stilā. Tiek ziņots, ka Kīnehana mafijas pārstāvji no Konora vēlas 900 000 eiro. Pretējā gadījumā Konora dienas ir skaitītas…

Konoram šī nav pirmā pieredze saskaroties ar Kīnena klanu. 2015.gada Konors tika pamanīts kāda Pola Kavani bērēs. Kavani bija vietējais gangsteris, kuru esot nogalinājuši tieši Kīnehana klana pārstāvji.

Konors ir tuvs draugs Pola Kavani dēlam Džeimijam, kurš ir profesionāls bokseris. Arī Džeimijam neklājas viegli, jo Kīnehana klans vēlas izrēķināties ar viņu. 2015.gadā viņam bija jācīnās boksa turnīrā Dublinā, bet cīņa tika atcelta, jo dēļ viņa sākusies apšaude, kuru uzsākuši Kīnehana cilvēki…

Makgregors neslēpa arī savas draudzīgās attiecības ar narkotirgoni Deividu Birnu, kurš nesen tika nogalināts.

Zīmīgi, ka Konora ilggadējais treneris Džons Kavana savā grāmata rakstījis, ka pēc pirmā Makgregora zaudējuma MMA cīņās, abiem esot bijusi ļoti nopietna saruna. Treneris cīkstonim paziņojis, ka ir lietas kursā par Konora attiecībām ar kriminālajām aprindām un zinot par to, ka Konors nodarbojas ar lietām, ar kurām viņam nevajadzētu nodarboties…

Kavana konkrētāk nepaskaidroja, kas šīs par lietām…

Makgrors aizvadītajā nedēļā ieradās tiesā, kur viņam nācās atrasties, jo viņš bija pārkāpis atļauto braukšanas ātrumu. Piet tiesas viņu sagaidīja virkne žurnālistu, kas uzdeva jautājumus par konfiliktu ar vietējo mafiju. Cīkstonis neko nenoliedza. Konors bija savā elementā – “lai nāk un pamēģina…”

 

Tavs viedoklis

3 Komentāri rakstam "Makgregors bārā piekāvis kādu puisi – tagad viņam draud vietējā mafija"

Paziņot par
avatar
Šķirot pēc:   jaunākie | vecākie | vērtētākais
Joska
Viesis

Taada sajuuta ka raksta autoram nav zinaams,ka irija ,nav britu valsts!
Notikums notiek Crumlin,bet kads sakars ar britu presi???????

EsNoPSRS
Viesis

Kā tad īsti ir, Kinehana vai Kīnena klans? Katrā rindķopā rakstīts citādāk. 🙂

Anonīms
Viesis

raxts labs.. vairak tadus, bij interesant palasiit