“Optibet” piedāvā saviem klientiem pokeru

Foto: REUTERS/Steve Marcus

Latvijā lielākais sporta totalizators un tiešsaistes azartspēļu operators “Optibet” nostiprina
līdera pozīcijas tirgū, laižot klajā jaunu produktu – pokeru. Kļūstot par oficiālo GGNetwork
pārstāvi Latvijā, “Optibet” nodrošina plašāko izklaides klāstu saviem klientiem.

Kopš tirgus legalizācijas 2007. gadā, GGNetwork ir tikai otrs legāli pieejamais pokera
tīkls Latvijā. Tas ir visstraujāk augošais tīkls pasaulē, pieejams vairāk nekā 150 pasaules valstīs ar vairāk nekā 1 000 000 aktīviem spēlētājiem. Baudāmu spēli gūs gan pokera profesionālis, gan iesācējs, jo tīklā ir pieejamas spēles pilnīgi visiem sagatavotības līmeņiem.

“Optibet” pokers piedāvā tādas mūsdienīgas spēles, kā All-in or Fold, Rush Cash, un sniedz lielas garantijas turnīros. Spēles laikā ir pieejamas unikālas opcijas, piemēram, Smart Hud, lai spēlētājs var redzēt sava pretinieka statistiku. Tāpat ir pieejama All-in Insurance funkcija jeb bankas apdrošināšana, Run it Twice un iespēja nopirkt citu spēlētāju daļas. Uz doto brīdi analogu piedāvājumu interneta izklaides vidē nav.

“Optibet” pokera produkta vadītājs Maksims Gorbačs jauno produktu komentē šādi:
“GGNetwork ir līderis tiešsaistes spēlētāju skaita ziņā starp visām pokera istabām pasaulē, kā arī populārākais tīkls visā Āzijā. Mēs esam gandarīti, ka mūsu veiksmīgās sadarbības rezultātā ar GGNetwork, šis produkts ir pieejams arī Latvijas tirgū. Pokers piedzīvo atdzimšanu visā pasaulē, tāpēc esam priecīgi piedāvāt kvalitatīvu izklaidi saviem klientiem. “Optibet” piedāvā lielāko pokera istabu Baltijā ar 5 pokera veidiem, nodrošina ātras izmaksas un datu drošību.”

“Pokera tirgus Latvijā ir atstāts novārtā un šo tik ļoti interesanto spēli neviens neattīsta.
Ņemot vērā, ka vairāku faktoru dēļ offline turnīri ir palikuši pagātnē, online attīstībai ir milzīga nozīme. GGNetwork mums ir ļoti labi pazīstams partneris, tā kā ar šo tīklu jau vairākus gadus strādājām Skandināvijā. Mēs cītīgi strādājām, lai arī Latvijā būtu pieejams kvalitatīvs produkts, tāpēc esam patiesi gandarīti par paveikto!” izteicās “Optibet” vadītājs Baltijā Dainis Niedra.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par