Lielākais “tipsteru” projekts Latvijā analizē “Dinamo” gaidāmo spēli

Aleksanders Salāks, sportazinas.com
Aleksanders Salāks | Foto: R.Volonts/Dinamo Rīga

Kontinentālās hokeja līgas () komanda Rīgas “Dinamo” rīt plkst. 17:00 savā laukumā aizvadīs regulārā čempionāta spēli ar “Sochi” vienību. Lielākais “tipsteru” projekts Latvijā “World Betting Center” izanalizējis gaidāmo maču.

Ko sagaidīt no šī konkrētā mača?
Rīgai visai smags kalendārs pēc izlašu pauzēm un šī jau būs ceturtā spēle šonedēļ. Noteikti nogurums liks par sevi manīt, tāpēc uz ļoti ātru un agresīvu hokeju no pirmās minūtes nevajadzētu paļauties. Abas komandas sezonu iesākušas kā pa kalniem. Soči jau piedzīvojuši treneru maiņu – uz brīdi galvenā trenera pienākumus pildīja mūsu speciālists Leonīds Beresņevs, taču neveiksmīgi un nu jau ir atstādināts. Soču komanda gan ir tuvāk “play-off” zonai nekā “Dinamo” komanda, taču vēl ir daudz spēles priekšā.

Ko “World Betting Center” ieteiktu izvēlēties šajā mačā?

  1. Pirmie vārti tiks gūti no 11. līdz 60. minūtei. Koeficients – 1.92

Kā jau minēts, šī būs “Dinamo” ceturtā spēle šonedēļ, un Soči ir izbraukuma sērijā (šī viņiem būs trešā spēle un hokejā ir nerakstīts likums, ka tieši trešās spēles izbraukumā ir vissmagākās) līdz ar to uz ātru un agresīvu hokeju no paša sākuma komandām nevajadzētu spiest.

  1. Kāda no komandām atspēlēsies un uzvarēs spēli. Koeficients – 3.62

Mačā, kur spēlē divas līdzvērtīgas komandas šāds scenārijs ir noteikti daudz reālāks nekā bukmeikeri ir izlikuši koeficientus. Nebūtu pārsteigums, ja kāda no komandām atspēlētos un uzvarētu maču. Jau zināms kā Rīgas komandai ir ar koncentrēšanos līdz spēles beigām pie labvēlīga rezultāta un arī tieši pretēji – kā komanda spēlē, kad ir iedzinējos. Šī spēle pēc “World Betting Center” nebūs no tām rezultatīvākajām, taču intriga par uzvarētāju saglabāsies līdz beigām. Cerams, ka rīdzinieki iepriecinās savus līdzjutējus.

“World Betting Center” sociālajos kanālos jūs atradīsiet vairāk detalizētu informāciju par dažādiem sporta notikumiem, kā arī varēsiet iesaistīties diskusijās ar vairākiem domubiedriem gan no Latvijas, gan no citām pasaules valstīm.

Priecīgus valsts svētkus, un uz tikšanos!

Telegram kanāls – https://t.me/bettingcentre
Starptautiskais telegram čats-
https://t.me/BettingCenterChat
Latvijas Telegram čats –
https://t.me/BettingCenterLatvia
Latvijas Whatsapp čats – 
https://chat.whatsapp.com/Fvt1Vz2g5YbEqpYcWKSHNG

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par