“Rubene” florbolistes finālsēriju uzsāk ar uzvaru

05/06/2021 16:07

Kocēnu “Rubene” komanda sestdien ar uzvaru sāka “Elvi Florbola līgas” sieviešu turnīra finālsēriju. “Rubene” savā laukumā ar 5:3 (2:1, 3:1, 0:1) uzvarēja “Ķekavas Bulldogs”/NND un sērijā līdz trim uzvarām izvirzījās vadībā ar 1-0.

Spēles ceturtajā minūtē Zanda Darša vairākumā vadībā izvirzīja mājinieces, bet aptuveni desmit minūtes vēlāk Simona Grāpēna pārsvaru dubultoja. Četras minūtes līdz pirmā perioda beigām Anna Mūrniece panāca 1:2. Anna Ankudinova jau otrās trešdaļas ievadā izlīdzināja rezultātu, taču Samanta Bērziņa, Lauma Gaugere un Paula Matisone līdz 40.minūtes beigām jau bija panākušas 5:2. Trešajā periodā vienīgos vārtus guva Anda Luža.

Grāpēna un Gaugere spēli noslēdza ar 1+1, šādu pašu statistiku Ķekavas komandā iekrājot Ankudinovai. Par bronzu cīnīsies Kocēnu “Rubene-1” un “Ķekava” komandas. Šīs sērijas uzvarētājas tiks noskaidrotas vienā spēlē, ko plānots aizvadīt svētdien.

Tikmēr vīru turnīrā sestdien otro ceturtdaļfināla spēli aizvadīs “Valmiera” un Kocēnu “Rubene” komandas. Pirmajā mačā ar 5:3 sīvā cīņā uzvarēja valmierieiši. “Play-off” pirmā kārta jeb ceturtdaļfināls būs līdz vienas komandas divām uzvarām, bet vēlāk finālčetrinieka turnīrā tiks noskaidroti čempioni, ko plānots izdarīt līdz Jāņiem.

Fināls šosezon nenotiks “Arēnā Rīga”, bet kādā no olimpiskajiem centriem reģionos. Vīriešu turnīrā šosezon spēlē 12 komandas, bet sieviešu turnīrā – astoņas vienības.