Tiks likvidēta populārā sporta platforma “Endomondo”

02/11/2020 16:17

ASV sporta preču ražotājs “Under Armour” paziņojis, ka likvidēs sporta un veselības platformu “Endomondo”, šādu lēmumu skaidrojot ar nepieciešamību vienkāršot un lielāku uzmanību pievērst savam zīmolam.

“Endomondo” uzņēmums par 85 miljoniem dolāru iegādājās 2015.gadā, kad tika nopirkta arī kompānija “MyFitnessPal”, kuru “Under Armour” tagad par 345 miljoniem dolāru pārdod investīciju firmai “Francisco Partners”.

Analītiķu šādu lēmumu skaidro ne tikai ar “Under Armour” vēlmi vairāk koncentrēties uz savu zīmolu, bet ar prognozēm, ka varētu samazināties “Endomondo” un “MyFitnessPal” tirgus segmentu vērtība. Iemesls tam daļēji varētu būt tas, ka tehnoloģiju gigants “Apple” aizvien vairāk pievēršas iesācēja līmeņa sportistiem, paplašinot gan “Apple Watch”, gan “Apple Health” piedāvājumus.

Vienlaikus “Under Armour” norāda, ka turpinās piedāvāt platformu “MapMyFitness”, kas ietver “MapMyRun” un “MapMyRide”. “MapMyFitness” izstrādātāju uzņēmums iegādājās 2013.gadā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Andrejs Makarovs
18/09/2021 17:15

Kādreizējais “Dinamo” vārtsargs Makarovs joprojām skatās komandas spēlēs un sarakstās ar Meiju 

28 gadus vecais Andrejs Makarovs savulaik tika uzskatīts par vienu no Krievijas talantīgākajiem vārtsargiem. Tomēr viņa karjera Nacionālajā hokeja līgā (NHL) sanāca visai īsa, arī posms Kontinentālajā hokeja līgā (KHL)…