Ar jaunu dalībnieku rekordu atklāta sestā “Stirnubuka” sezona (VIDEO)

01/04/2019 12:07

Ar jaunu dalībnieku rekordu vienā no šī gada siltākajām un saulainākajām dienām atklāta sestā “Stirnubuka” sezona. Sestdien Carnikavas dabas parkā “Piejūra” ieradās teju pieci tūkstoši taku skrējēju, lai pēc pusgadu ilgās starpsezonas ne tikai startētu Latvijā populārākajā skriešanas seriālā, bet arī tiktos ar draugiem un kārtējo reizi baudītu sacensību rīkotāju sarūpētās skriešanas trases.

Uz atklāšanas posmu bija ieradušies 4919 taku skrējēji no 18 valstīm, kas ir nebijis rekords gan dalībnieku, gan starptautiskā vēriena ziņā. Vairāk par desmit dalībniekiem bija ieradušies no Spānijas, Kanādas, Lietuvas, ASV un Igaunijas.

Dalībnieki sacentās “Susura” (1 km), “Vāveres”(4-6 km), “Zaķa” (10-13 km), “Stirnu buka” (18-23 km) un “Lūša” (27-35 km) skrējienos, kā arī tika noskaidrotas labākās komandas, kalnu karalis un ātrākie skolu čempionātā.

“Susura” bērnu skrējienā uzvarētāji netika fiksēti, taču “Vāveres” skrējienā uzvaras laurus plūca Andrejs Bānis un Karīna Helmane-Soročenkova, kamēr “Zaķa” distancē ātrākie vīriešu un sieviešu konkurencē bija Andris Ronimoiss un Patrīcija Eiduka.

“Stirnu bukā” savukārt triumfēja Didzis Glušņevs un Klinta Lauska, bet “Lūsī” ātrākie bija Kristaps Bērziņš un Jekaterina Sokunova. Tikmēr kalnu karaļa godu izpelnījās Jēkabs Niklāvs Janovs, komandu ieskaitē spēcīgākā bija “Patria Sportland”, bet Skolu čempionātā uzvarēja Engures vidusskola.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Renē Fāzels
28/09/2021 16:32

Zobārsta 27 gadi IIHF prezidenta amatā – ar ko hokeja sabiedrības atmiņā paliks Fāzels

Aizvadītajā sestdienā Sanktpēterburgā norisinājās starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) kongress, kurā tika ievēlēts jauns organizācijas prezidents. Tam bija jānotiek vēl pagājušajā gadā, taču, paša Renē Fāzela vārdiem runājot, viņš nevarēja atstāt…