Kuru izvēlēties par kapteini – Salāhu vai Holannu?

Anglijas Premjerlīgas 11. kārta ir klāt! Rītdien plkst. 14:30 “Fulham” un “Manchester United” duelis to oficiāli atklās. “Fantasy” kontekstā ir skaidras trīs komandas, kuru spēlētāji varētu iepriecināt menedžerus, tomēr vairāku komandu spēlētājiem virs galvām ir lielas jautājuma zīmes.

Karstie pipariņi

“Aston Villa”

Spēlēs pret “Nottingham Forest”. Birmingemas “Aston Villa” ir rezultatīvākā komanda Premjerlīgā (26 vārti). Varbūt 11. kārtas pretiniece nav sliktākā komanda aizsardzībā (15 ielaisti vārti), tomēr tai būs grūts pārbaudījums, jo “Aston Villa” šosezon prot dabūt bumbu vārtos. Sausā uzvara arī ir visai reāla, jo “Forest” nav tas jaudīgākais uzbrukums.

“Liverpool”

Jirgena Klopa vadītā vienība 11. kārtu aizvadīs izbraukumā, tiekoties ar šīs sezonas izteiktu pastarīti “Luton Town”. “Liverpool” ir visas iespējas tikt pie sausās uzvaras, kas palielina tās vārtsarga un aizsargu vērtību. Arī uzbrukuma potenciālie punkti ir visai augsti vērtējami, tāpēc kā kapteini standarta Premjerlīgā var nebaidīties likt Mohamedu Salāhu.

“Manchester City”

Anglijas čempione savā laukumā uzņems “Bournemouth”. Ja Peps Gvardiola neizspēlēs kādu joku un uzliks +/- standarta pamatsastāvu, tad šajā spēlē Ērlings Holanns, Julians Alvaress un Fils Foudens varētu būt ļoti vērtīgi. Liela iespēja, ka Holanns gūs vārtus, savukārt ticama ir arī sausā spēle, lai arī pēdējo piecu abu komandu tikšanās reižu laikā tikai vienreiz “Bournemouth” nav guvusi vārtus (2022. gadā 0:4).

Galvassāpēs

“Manchester United”

Zaudējusi divas spēles pēc kārtas ar 0:3 – Premjerlīgā pret “City” un Līgas kausā pret “Newcastle”. Premjerlīgā 10 spēlēs 15 punkti un 11:16 vārtu attiecība. Uzticēties šai komandai, it īpaši aizsardzībā, paliek arvien grūtāk. Nestabils vārtsargs, diskutabla aizsardzība un vājš Markuss Rešfords. Pretī “Fulham”, kas teorētiski būtu jāuzvar – pēdējo reizi zaudēts šai komandai 2009. gadā.

“Brighton” un “Everton”

Abas tiekas savā starpā. Braitona šobrīd 7. vietā Premjerlīgā, bet “Everton”, aizvadot labas pēdējās kārtas, pacēlusies uz 15. vietu. “Brighton” pēc sezonas jaudīgā starta nedaudz nometusi apgriezienus, savukārt “Everton” pēdējo četru maču laikā trīs uzvaras (viena līgas kausā). Abām komandām allaž visai rezultatīvi mači (5:1, 1:4, 2:3), tāpēc var sagaidīt punktus no uzbrūkošā gala spēlētājiem. Aizsargiem un vārtsargiem būs grūti.

“Chelsea”, “Tottenham”, “Arsenal” un “Newcastle”

“Chelsea” tiksies ar “Tottenham”, savukārt “Arsenal” dosies ciemos pie “Newcastle”. Būsim godīgi – paredzēt šeit kaut ko ir grūti. “Chelsea” nav tā labākā komanda šobrīd, tomēr derbija garša var iedot savu pienesumu. “Tottenham” gan motivācijas pietiek – tai visas iespējas noturēt pirmo vietu arī pēc 11. kārtas. Ja par aizsardzības un vārtu vīru līniju pozitīvisms ir mazs abu komandu kontekstā, tad uzbrucēju līnijai punkti varētu nākt. Potenciālie punktu nesēji ir Hinmins Sons un Džeimss Medisons, bet “Chelsea” rindās tos grūti paredzēt. Duelī starp “Arsenal” un “Newcastle” līdzīga situācija. Sausās spēles ticamība maza kādai no komandām.

 

 

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām