Nikola Jokičs

Peiners un Valters spēkosies Elites A grupā!

Vakar notika 2023./24. gada NBA Fantasy sezonas grupu un drafta izvēļu izlozes visās septiņās divīzijās. 180 komandas tika salozētas pa grupām, kurās izveidojušies dažādi derbiji – pilsēta pret pilsētu, čoms pret čomu, brālis pret brāli!

Vislielākā uzmanība šajā izlozē tika pievērsta Elites divīzijai, jo tajā pirmo reizi spēlēs gan Žanis Peiners, kurš aizvadītajā sezonā triumfēja 2. divīzijā, gan Kristaps Valters, kurš vasarā tika pie Elites divīzijas Wild-card. Izloze šos abus bijušos Latvijas izlases basketbolistus un augsta līmeņa basketbola pazinējus ielozēja vienā grupā! Būs aizraujoši sekot līdzi viņu duelim, jo arī drafta izvēles viņiem ir blakus – Valters, kura komandu sauc Rīgas “Cēzars”, draftēs kā 11., bet Žanim un Rēzeknes “Refood” 10. izvēle pirmajā kārtā.

Elitē sastopami daudz jaudīgi menedžeri, kuri noteikti sagādās lieliskas kaujas jau pieminētajiem basketbola cilvēkiem. Viens no tiem ir Edgars Lauvenšteins (Talsu “Prokrastinators”), kurš visas sezonas LFL ir dominējis un bijis starp labākajiem.

Nevaram aizmirst par Bali “Orkāni” komandu un Rīgas “Lions”, kuras vada attiecīgi Jurģis Krugļikovs un Elmārs Ābelītis. Abi menedžeri gadu no gada pierāda, ka viņi ir spēks Fantasy basketbolā! Tāpat Elitē ir divas Dagdas komandas – “Shmakovka” un “Fēnikss”. Abi menedžeri izceļas ne tikai ar meistarību, bet arī ar jaudīgu trash-talk, kas iedod papildus emocijas pretiniekiem. B grupā ir divas Raganas komandas. Roberts Caucis un Māris Grīnbergs savas komandas vada jau kopš LFL pirmsākumiem, tātad vairāk kā piecus gadus!

Elites divīzijas grupas

Otrajā divīzijā satiekas vairāki godalgoto vietu ieguvēji. Visiem no viņiem ir augsts motivācijas līmenis sevi pierādīt un pacelt savu komandu uz Eliti! Šajā divīzijā nebūs viegli nevienam, jo visi šeit ir motivēti – kāds grib atgriezties Elitē, jo izkrita no tās, kāds palika aiz svītras aizvadītajā sezonā, savukārt cits ir ieskrējies no trešās divīzijās un grib turpināt savas komandas progresu.

2. divīzijas grupas

Trešajā divīzijā daudz otrgadnieku tieši LFL kontekstā. Menedžeri ir apbružājušies, iepazinušies ar sistēmu un līgas noteikumiem. Sasniegumi aizvadītajā sezonā bija dažādi, tomēr visiem ir skaidrs, kas ir šī līga, un ko tā no menedžera prasa.

3.divīzijas grupas

Ceturtajā un piektajā divīzijā kopā ir 48 komandas – katrā pa 24. Šajās divīzijās ir jaunie menedžeri, kas LFL jaudīgo konkurenci izbaudīs pirmo reizi. Dažiem gan maza saskare ir bijusi, jo tie ir piedalījušies testa līgās – šīs līgas ikgadu tiek veidotas, lai jaunie Fantasy dalībnieki aprastu ar šo spēli.

4. divīzijas grupas

5. divīzijas grupas

Sestajā divīzijā esam sākuši veidot četras grupas, lai visiem menedžeriem būtu lielākas iespējas izaugsmei. Šo 48 komandu sarakstā ir visdažādākie komandu nosaukumi ar izdomas bagātiem menedžeriem pie stūres. Jau pirmās kārtas ieskicēs labākos, veiksmīgākos un tos, kuri varētu 2024./25. gada sezonu iesākt divīziju augstāk.

6. divīzijas grupas

Visbeidzot septītajā divīzijā, kas ir noslēdzošā, ir viena grupa ar 12 komandām. Šie menedžeri ielēca pēdējā vilciena vagonā, kas devās pretim 2023./24. gada sezonai! Viņu ceļš pretim Elitei nebūs viegls, tomēr LFL līga raugās tālā nākotnē, tāpēc viss ir iespējams jebkuram no 7. divīzijas menedžeriem.

7. divīzija

 

Pilno izlozes ierakstu vari noskatīties mūsu YouTube kanālā:

 

LFL vadība novēl visiem izdevušos sezonu. Mēs parūpēsimies par jaudīgu saturu visas sezonas garumā. Visas sezonas garumā sekosim līdzi katrai grupai, izcelsim jaudīgākos un zinošākos menedžerus. Meklēsim karstus derbijus un dueļus! Šī būs neaizmirstama sezona, un mēs esam gandarīti, ka to pavadīsi kopā ar mums.

Uz tikšanos NBA Fantasy laukumos!

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām