Brunu Fernandešs

Premjerlīgas Fantasy 6. kārta: Rīgas derbiji, neklātienes cīņa un liela intriga

Anglijas futbola Premjerlīgas Fantasy sezona turpinās. Latvijas Fantasy Līgas (LFL) grupās mūs sagaida vairāki aizraujoši dueļi. Iespējams, ka pēc šīs kārtas būs jauni līderi grupās, savukārt centrālais kārtas jautājums ir šāds – vai Praulienas “Puškas” beidzot tiks apturēta?

 

Rīgas derbijā “Kings FC” eksaminēs grupas līderi “Šautras”

Īsts saldais ēdiens mūs sagaida sestajā kārtā A grupā. Rīgas komandu sadursmē, kurā uz spēles liela likme – “Riga Kings FC” uzvaras gadījumā nonāks tuvāk pirmajai vietai grupā. “Šautras” ar Robertu Ešenvaldu menedžera statusā sezonu iesāka vareni, tomēr aizvadītās kārtas zaudējums komandas vadītāju nedaudz atgrieza realitātē. Kas notiks tālāk, to uzzināsim jau drīz. Abas vienības veica maiņas darījumu savā starpā. Bruno Fernandešs centīsies apbēdināt savu bijušo komandu. “Šautras” rindās arī varenais Ērlings Holanns. Savukārt karaļi cer, ka viņu pretim panākumam aiznesīs jaudīgā aizsardzība, Kaoru Mitoma un Džeimss Medisons.

Kurzeme pret Zemgali: Cīravā tiksies “Raķetes” un “G’Spotters”

Šī brīža B grupas otrā labākā komanda Gārsenes “G’spotters” aizvadīs izbraukuma spēli Cīravā pret “Raķetes”. Klāvs Zībergs šobrīd atrodas otrajā pozīcijā ar 12 punktiem četrās kārtās, bet Ģirts Šķuburs viņam seko ar deviņiem punktiem. Punktu summa gan lielāka ir “Raķetes” komandai. Gārsenes komandas azotē ir vairāki ieroči, tomēr lielākā cerība tiks likta uz Kirjanu Tripjēru, Hinminu Sonu un Paskālu Grosu. Cīravas vienības lielākais spēks slēpjas centra līnijā. To bruģē Mohameds Salāhs, Atonijs Gordons un Musa Diabī!

C grupas līdere “Bedres” pēc kārtējiem punktiem – pretī stāsies “Sea Dog”

Rīgas derbijs arī C grupā. “Bedres” savā laukumā uzņems komandu no Vecmilgrāvja – “Sea Dog”. Kristaps Naglis pirmo piecu kārtu laikā pierādījis, ka ir viens no šīs grupas stabilākajiem menedžeriem. Piecās kārtās četras izcīnītas uzvaras un labākā Fantasy punktu summa grupā (246). Artūram Uplejam nebūs viegls uzdevums. Viņa sezona nedaudz negatīva līdz šim – divas uzvaras un trīs zaudējumi. “Bedres” komandas spēks ir daudzpusība un sastāva dziļums – labi aizsargi, pussargu pozīcija ar lielu potenciālu un eksplozīvs uzbrukums. “Sea Dog” pretī liks Filu Foudenu, Mitomu un Hulianu Alvaresu.

“Brieži” un “Enkuri” neklātienes cīņā var iekarot D grupas virsotni

Aizvadītajā kārtā Matīsa Caunes vadītā “Zinātnieki” pārņēma līderpozīcijas D grupā. Tomēr jau pēc sestās kārtas viss varētu mainīties. Savā starpā tiksies šī brīža otrajā vietā esošā Ikšķiles “Enkuri” un trešajā pozīcijā esošā Viesītes “Brieži”. Ja “Zinātnieki” piekāpjas “FC Warrington Leo”, tad Edijs Čibulis vai Toms Bičkovskis varētu pārņemt vadību grupā. Edija komandā ir spējīgi kadri visās pozīcijas – aizsardzībā Endrū Robertsons, centrā Fernandešs un Žota, bet priekšējā līnijā Gabriels Žezuss, kurš lēnām atgūstas no pirmssezonā iegūtā savainojuma. “Enkuri” arī var atbildēt ar jaudīgu aizsardzību, tomēr sāpīgi šobrīd izskatās centra līnija – savainojums Martinelli, savukārt Bernardo Silva cieta Čempionu līgas spēlē.

Praulienas “Puškas” dominanci D grupā centīsies apturēt Aizputes “Āži”

Gata Elksnīša vadītā komanda “Puškas” šobrīd ir vienīgā komanda no visām 50 komandām līgā, kura sezonu iesākusi bez zaudējumiem – piecās kārtās piecas uzvaras. Sestajā kārtā viņu apturēt centīsies Rihards Frīdenbergs, kurš vada komandu “Āži”. Viņš kļūs par sesto menedžeri, kurš centīsies apbēdināt Gati. Vai viņam tas izdosies? Nebūs viegli, jo traumā iedzīvojies Martinelli. Tomēr Aizputes komandas sastāvā ir pietiekami daudz citu spēlētāju, kuri var izšaut! To pierādīja Robertsons, tāpat viņam Bukajo Saka un vēl pāris trumpji. Praulienas komandas vadītajam nekāds jauns ritenis nav jāizdomā. Komanda turās uz Salāha, Mitomas un Kuluševska pleciem, bet uzbrukumā līdz šim pārsteidzis Odsons Eduārs.

 

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām