Premjerlīgas Fantasy padomi: Uzticies “Aston Villa” un “West Ham” spēlētājiem

Pavisam nedaudz atlicis līdz Premjerlīgas Fantasy 9. kārtai. Jau 21. oktobrī jeb sestdien TV ekrānos atgriezīsies pasaules spēcīgākā futbola līga. 9. kārta tiks atklāta ar Liverpūles derbiju – “Liverpool” spēlēs pret “Everton”. Latvijas Fantasy Līga (LFL) nelielā rakstā ieteiks komandas, kuru spēlētājiem uzticēties nākamo piecu kārtu laikā.

Nākamo piecu kārtu laikā īpaši jāizceļ divas komandas – “Aston Villa” un “Wes Ham United”. Šīm divām komandām ir ļoti pateicīgi pretinieki, kas ļaus šo komandu labākajiem Fantasy spēlētājiem salasīt vērtīgus punktus.

Abas komandas tiksies savā starpā 9. kārtā, bet turpinājumā “Aston Villa” spēlēs pret “Luton Town”, “Nottingham Forest”, “Fulham”, “Tottenham” un “Burnemouth”, savukārt Vesthema 10. kārtu aizvadīs pret “Everton”, bet tad sekos mači pret “Brentford”, “Nottingham Forest”, “Burnley” un “Crystal Palace”.

Birmingemas “Aston Villa” sastāvā ir vairāki karsti spēlētāji. Ņemot vērā minēto grafiku, var izskatīt vārtsarga Emilijano Martinesa kandidatūru. Arī Metijs Kešs, kurš ir starp labākajiem Fantasy aizsargiem šosezon, varētu būt labs materiāls nākamo piecu kārtu laikā. Droši vari paļauties arī uz citiem šīs komandas aizsargiem, jo sausās spēles (CS) noteikti ir reālas. Kešs gan ir uzbrūkoša stila aizsargs, kas viņam iedod papildus vērtību.

Skatoties centra spēlētāju virzienā, jāizceļ Musa Diabī. Līdz šim viņam divi vārtu guvumi un četras rezultatīvas piespēles. Kopā viņam 42 Fantasy punkti, kuru krāšanu viņš noteikti turpinās nākamo piecu kārtu laikā. Arī Duglass Luiss ir labs materiāls – viņa šī brīža vērtība ir 5.4 miljoni, kas ir pateicīga maksa, lai aizpildītu tavas komandas brīvās vietas un rezervistu soliņu.

Uzbrukumā “Aston Villa” ir Ollijs Votkins. Šī brīža labākais Fantasy uzbrucējs. Jāpiemin, ka anglis šo statusu lielākoties nopelnījis, jo iekrāja 23 punktus 7. kārtā, tomēr potenciāls un nākamie pretinieki liek domāt, ka arī turpinājumā punkti 27 gadus vecajam uzbrucējam nāks.

Ir vērts savai Fantasy komandai piesaistīt arī “West Ham United” futbolistus. Vietu sastāvā noteikti vari atrast Alfonsem Areolam. Šis Vesthemas vārtsargs, pirmkārt, ir ļoti lēts (4.2 miljoni), bet, otrkārt, viņam ir visai pateicīgs grafiks, lai tiktu pie sausajām spēlēm. Teicams materiāls.

Vladimīrs Coufals, Kurts Zumā un Emersons varētu būt aizsargi, kas menedžerus uzrunā no “West Ham” sastāvā. Coufals astoņu kārtu laikā iekrājis jau četras rezultatīvas piespēles – visas pēdējo četru kārtu laikā. Papildus potenciālam piespēlēt viņš var aizvadīt sausās spēles.

Centra pozīcijā Vesthemai ir viens no labākajiem Fantasy spēlētājiem šobrīd. Džerdons Bouens ir šīs komandas līderis, kuram šosezon jau 50 punkti. Piecus vārtus un vienu piespēli iekrājušais Bouens nākamo piecu kārtu laikā uzbrukumā varētu būt ļoti vērtīgs spēlētājs. Ir vērts izskatīt arī Džeimsa Vorda Praunsa kandidatūru, ņemot vērā viņa prasmes piespēlēt (šosezon viņam 2+3). Uzbrucējs Maikls Antonio vidēji uz laukuma pavada vairāk par 70 minūtēm. Lai arī šajā sezonā 2+1 viņam, tomēr viņa atdeve nākamo kārtu laikā varētu būt jūtama. Var noriskēt!

Nākamo kārtu laikā labs grafiks arī “Burnley”, “Arsenal”, “Brighton”, “Crystal Palace”, “Liverpool” un “Newcastle United” spēlētājiem. It kā “Burnley” ir visai labs grafiks, tomēr tās kopējais uzbrukuma potenciāls nav milzīgs. No šīs komandas varbūt ieteiktu kādu aizsargu, ja nepieciešams aizpildīt vietas sastāvā, savukārt lielākā vērtība varētu būt uzbrucējam Lailam Fosteram (5.0 miljoni), kurš šajā sezonā spējis iekrāt 31 punktu (3+2).

“Arsenal”, “Brighton” un “Liverpool” komandu līderi Fantasy laukumos visiem ir zināmi. Jāņem vienīgi vērā spēlētāju savainojumi. Pagaidām uz jautājuma zīmēm ir vairāki minēto komandu spēlētāji. Viljamss Saliba, Bukajo Saka, Leandro Trosārs, Kaoru Mitoma, Endrū Robertsons un Koudijs Gakpo – šiem kungiem jāpaseko līdzi, tomēr Robertsona spēlēšana 9. kārtā ir teju neticama (Savainojās izlases rindās), tāpat zināms, ka Estupinjans nevarēs pagaidām palīdz Braitonai.

Smags grafiks vairākām komandām. Īpaši izcelsim “Bournemouth”, “Fulham” un “Luton” – šo komandu spēlētāju piesaisti izvērtē dubultā, jo pretinieki šīm komandām ir ļoti sarezģīti. Sliktākais piecu maču nogrieznis ir “Chelsea”, savukārt tai seko “Manchester City”. “Chelsea” pretī stāsies “Arsenal”, “Brentford”, “Tottenham”, “City” un “Newcastle”, bet “City” jāspēlē pret “Brighton”, “United”, Bournemouth”, “Chelsea” un “Liverpool”. Anglijas čempionei pēdējo divu kārtu laikā divi zaudējumi. Smags nogrieznis Pepam Gvardiolam un “City” arī turpinājumā.

Ērlings Holanns nav guvis vārtus jau divās spēlēs pēc kārtas. Kas tāds norvēģa Fantasy profilā nav bieža parādība. Viņam šajā sezonā izdevies gūt astoņus vārtus, bet nākamo piecu kārtu laikā būs papildus sarežģījumi papildināt gūto vārtu ailīti. Tas gan nav neiespējami, jo visi zina, kāds ir norvēģa patiesais potenciāls Fantasy laukumos.

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām