Stērlings otro reizi labākais Fantasy spēlētājs, “Puškas” trāpījums uz 71 punkta atzīmes

Aizvadīta jau 8. kārta Anglijas Premjerlīgas Fantasy līgā. Latvijas Fantasy Līgas (LFL) drafta līgas turnīrā šoreiz lielāko punktu summu iekrāja  Gatis Elksnītis, kurš vada E grupas komandu Praulienas “Puškas”. Par labāko Premjerlīgas Fantasy spēlētāju kļuva Rahīms Stērlings – viņam vārti, divas rezultatīvas piespēles un 16 punkti summā. YouTube apskatā izsludinām mazu prognožu konkursu. Noskaties un piedalies!

Kārtas apskats pieejams arī video un audio formātos:

A GRUPA

Lieliska aizvadītā kārta bija Rīgas “Moto Moto” komandai un tās vadītajam. Juris Golubevs savu vadīto komandu aizveda ne tikai līdz uzvarai – tai arī lielākā Fantasy punktu summa A grupā. Viņam pretī stājās Viļķenes “Brīvdomātāji”, kuras menedžerim nepaveicās – solīda punktu summa, bet tomēr nācās piedzīvot zaudējumu (45:64). Jura komandas MVP aizvadītajā kārtā bija Rahīms Stērlings, kurš nedēļu noslēdza kā labākais Fantasy spēlētājs (1+2, kas summā deva 16 punktus). Pārējo punktu bagāžu viņam ievērojami papildināja vārtsargs Džonstons (9) un aizsargi – Benam Vaitam deviņi punkti, Gabrielam un Lūisam Dankam astoņi katram. “Talsi no Fujaka” atkal nonācis pastarīša lomā. 22 punkti 8. kārtā. Bez “Crystal Palace” aizsargiem situācija būtu vēl sliktāka. Daudz nespēlējošu spēlētāju viņam sastāvā. Noteikti jādomā, kā dzīvot tālāk.

TOP3 pēc astoņām kārtām:“Šautras” atgriezusies 1. vietā, seko “ZMC”, kas bija iepriekšējā līdere, bet 3. vietā joprojām “Riga Kings FC”.

9.kārtas centrālais duelis: Viļķenes “Brīvdomātāji” pret Mārupes “Forest”.

A GRUPA

B GRUPA

Latvijas “Gunner” pēc 8. kārtas noslēguma dubults prieks. Komandas vadītājs Mārtiņš Pluģis ne tikai atguva līdere godu B grupā, bet arī kļuva par līderi gūtajos Fantasy punktus. Mārtiņam pretī stājās Artūrs Meisters un “Riga United”, kas neatrada veidu, kā uzvarēt lielgabalniekus! “Gunner” vārtos stājās Vikario, kuram septiņi punkti, bet MVP arī šajā komandā bija Stērlings. Teicama nedēļa arī “Fulham” futbolistam Viljanam, kurš tika pie vārtiem un 10 Fantasy punktiem. “FC Valmiermuiža” īpašniekam un menedžerim šī kārta nebija tā veiksmīgākā. 27 punkti summā, kas noveda pie piektā zaudējuma šosezon. Uz soliņa tika atstāts Martinelli (6 punkti), bet kopumā komandai daudz problemātisku spēlētāju – Enzo Fernandess, Antonijs, Makalisters, Beto un citi.

TOP3 pēc astoņām kārtām:“Gunner” atguva līderpozīciju, nostumjot uz otro vietu “G’spotters”. Trešo vietu saglabājušas “Raķetes”.

9.kārtas centrālais duelis: Valmieras “Montiville” pret Mežciema “Bebri”.

B GRUPA

C GRUPA

Vēlreiz par komandu, kas iekrājusi labāko punktu summu C grupā, kļuvusi Salsas “FCSM”, kuras stūri jau otro sezonu iekš Latvijas Fantasy Līgas (LFL) stūrē Velērijs Rozs. Viņa komanda iekrāja 51 punktu, uzvarot Priežavotu “Husky” ar 51:38. Komanda gan tāpat turās tabulas lejasgalā jeb 8. vietā. Interesanti, ka arī šajā komandā ir neviens cits kā Stērlings, kurš bija arī A un B grupu labāko kārtas komandu rindās. Otro lielāko pienesumu deva Tarkovskis, Gabriels un Guehi – visi aizsargi kopā iekrāja 24 punktus! Ļoti laba aizsardzības līnija Valērija vadītajai komandai. Inčukalna “Strādnieki” ar Renāru Rūju pie vadības grožiem aizvadīja sliktāko kārtu šosezon. Komandai summā tikai 18 punkti – gandrīz tikpat, cik Stērlingam vienam. Renārs krīt tabulā, jo Ērlings Holanns nedaudz nosēdies. Tāpat sastāvā vēl pārītis, kas varēja nospēlēt labāk. Inčukalna vienībai kopumā panikai nav pamata, jo tajā ir van Deiks, Bouens, Diabī, Holanns, Raiss, Raija un citi. P.s. slikti trāpīts tieši ar vārtsargu.

TOP3 pēc astoņām kārtām: Pirmās divas vietas jeb TOP2 nemainīgs – Rīgas “Bedres” pirmā un Rolavas “Vikingi” otrajā pozīcijā. Uz trešo vietu pacēlusies Ragaciema “Selga”.

9.kārtas centrālais duelis:  Salsas “FCSM” pret Salaspils “United”.

C GRUPA

D GRUPA

Šajā grupā zīmīgs neizšķirts starp “FC Warrington Leo” un Madonas “Spartak” (29:29), savukārt īpaša šī nedēļa bija Sāvienas “Bebri” komandai – vēlreiz izdevās tikt pie labākās punktu summas D grupā. Šoreiz ar fantastiski aizraujošā mačā ar 56:51 pieveikta komanda, kurai otra lielākā punktu summa 8. kārtā – “FC Ventavas Vilki”. Kas tad Kristapam Sirmajam azotē jeb kuri bija viņa varoņi? Sāvienas komanda ir vienīgā punktu summas līdere no visām grupām, kurai komandā nebija Stērlings. Viņa panākuma kalējs bija Van de Vens, kuram 15 Fantasy punkti. Deviņus pievienoja cits aizsargs Vaits, bet uz soliņa tika atstāts Bolijs ar sešiem punktiem. “Bebri”, pateicoties uzvarai, pacēlušies uz pirmo vietu D grupā. Sliktākā nedēļa Augšlīgatnes “Mafija” komandas vadītajam Edgaram Tropam. 26 punkti summā viņam. Bez aizsargiem Romero (8 punkti) un Kofala (5) īsti neviens nespēja palīdzēt.

TOP3 pēc astoņām kārtām: “Bebri” atkarojuši pirmo vietu, uz otro vietu nobīdot “Briežus” uz otro vietu, bet Top3 arī pēc 8. kārtas noslēdz “Handicapper”.

9.kārtas centrālais duelis: Rojas “Jusis” pret Vidsalas “Zinātnieki”.

D GRUPA

E GRUPA

71 – tā ir Fantasy punktu summa, kura kļuva par lielāko 8. kārtā ne tikai E grupā, bet arī visā Latvijas Fantasy līgas turnīrā. Par šo panākumu parūpējās Praulienas “Puškas” komandas vadītājs Gatis Elksnītis. Teicams sniegums Gatim un komandai ne tikai 8. kārtā, bet arī visā sezonā kopumā līdz šim. Astoņās kārtas piedzīvots tikai viens zaudējums, kas summā dod 21 punktu. Šajā kārtā Gatim sastāvā ne tikai Stērlings, kas bija nedēļas zvaigzne, bet arī Mohameds Salāhs, kas bija viens no trijiem spēlētājiem, kuriem izdevās iekrāt vismaz 15 punktus. Tāpat viņam divus vārtus guvušais Aleksandrs Īsaks (divi gūtie vārti). Draudīga komanda ar ļoti dziļām rezervēm. Grupas pastarīte 8. kārtā Bauskas “Lieliezelti”. Tās vadītājs ir Artūrs Zomerovskis. Vāja nedēļa abiem vārtu vīriem, Sons nespēja sakrāt punktus pret “Luton” un komandā arī citas problēmas. Bet sastāvs kopumā nav slikts.

TOP3 pēc astoņām kārtām: TOP2 arī šoreiz bez izmaiņām. “Puškas” pa pirmo vietu, bet seko un cenšas viņu izstumt “Vecais Rajons”. Uz trešo vietu pacēlusies “Ēveles Dēli”.

9.kārtas centrālais duelis: Īles “Brašuļi” pret Rīgas “Ēveles Dēli”.

E GRUPA

KOPVĒRTĒJUMS PĒC FANTASY PUNKTIEM

LFL kopvērtējums (pēc Fantasy punktiem)

PUBLISKĀ LĪGA

Sezonas sākumā izveidojām “For Fun” līgu, kuru izspēlējam pēc standarta FPL noteikumiem jeb kurš saliks jaudīgāku sastāvu ar 100 naudiņām! Šajā līgā kopumā pietiekušās jau 126 komandas. Sezonas labākajai komandai Latvijas Fantasy Līga (LFL) dāvinās Ērlinga Holanna futbola kreklu.

PUBLISKĀ LĪGA

Ja vēlies pievienoties publiskajai līgai, spied uz saites – https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/h451vy

 

“MySport” mēneša labākais skrējiens

Ar prieku paziņojam, ka sporta preču veikals “MySport”, sākot ar oktobri, katru mēnesi dāvinās dāvanu karti vienam Latvijas Fantasy Līgas (LFL) menedžerim. Nominācijas nosaukums ir “MySport mēneša labākais skrējiens”. Par pirmo šīs nominācijas ieguvēju kļuvis Roberts Ešenvalds, kurš vada A grupas komandu Rīgas “Šautras”. Viņš mēnesi noslēdza 2. vietā savā grupā un 1. vietā starp visiem komandu vadītājiem Fantasy punktu rādītājā.

Nākamo nominācijas “”MySport” mēneša labākais skrējiens” uzvarētāju paziņosim novembra pirmajā podkāstā!

 

Nokopēts

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām