“Noskrien ziemu” otrā posma sacensības aizvadītas skaistajā Vidzemes pilsētā Limbažos!

10/01/2019 11:38
Noskrien Ziemu, www.sportazinas.com

Pirmajā šī gada svētdienā, 6. janvārī Limbažos norisinājās seriāla “Noskrien ziemu” otrā posma sacensības, kur uz starta līnijas stājās rekordliels dalībnieku skaits – 703 sportisti gan skriešanas, gan nūjošanas, gan kanikrosa distancēs.

Sacensību starta/finiša vieta bija iekārtota olimpiskā centra “Limbaži” teritorijā, bet sacensību trase, 8,9 km garumā veda sākotnēji pa pilsētas ielām, tālāk pāri tīrumiem un vientuļu moto trasi, līdz beidzot uzveda uz apsnigušas koka laipas, kas vijās gar ziemīgo Limbažu lepnumu – Lielezeru. Īsi pirms sacensībām uzsnigusī sniega kārta padarīja Limbažu trasi tehniski par pāris ballēm vieglāku. To noteikti novērtēja visi tie sacensību dalībnieki, kuri vēl iepriekšējā gada nogalē piedalījās trases izmēģinājuma treniņā.

Un tagad par 2. posma rezultātiem. Kuplākais dalībnieku skaits, kā jau tas ierasts, arī šoreiz bija “Suunto” tautas distancē, kur uz starta līnijas stājās 394 skrējēji. Vīru konkurencē ar rezultātu 00:32:53 šoreiz uzvarēja Artjoms Rekuņenko no “ASK Patria” komandas, aiz sevis atstājot iepriekšējā posma uzvarētāju Agri Krūmiņu ceturtajā vietā. Starp dāmām, ar trasē pavadīto laiku 00:40:18, šoreiz ātrākā izrādījās Evita Grencberga (SK “Tērauds/Suunto”).

Noskrien Ziemu, www.sportazinas.com

Foto: Noskrien Ziemu

Savukārt “Ethicsport” sporta distancē arī šoreiz pjedestāla pirmās divas vietas sadalīja Artūrs Pauliņš (“Suunto Team Latvia”), kurš 17,8 km trasi veica 1:06:29 un Andris Jubelis, kurš finiša līniju sasniedza pēc 1:07:48. Trešajā vietā šoreiz Andris Gailis (“Auseklis IK”) ar rezultātu 01:10:14. Dāmu konkurencē, ar rezultātu 01:18:29 šoreiz ātrākā izrādījās Klinta Lauska no komandas “BBFactory”, kura aiz sevis atstāja iepriekšējā posma uzvarētāju Iritu Puķīti, kurai šoreiz otrajā vietā. Goda pjedestāla zemāko pakāpienu Limbažos ieņēma Sandra Grosberga no “Suunto Team Latvia”.

“Ceļotājs pārgājiens ar un bez nūjām” 17,8 km distancē ar laiku 2:11:59 arī šoreiz nepārspēts palika Agris Puriņš (komanda “4S”). Dāmu konkurencē pirmā vieta Ievai Micpapai no komandas “Kājputni” (2:19:04). Sīva cīņa pārgājiena distancē sāk izvērsties komandu kopvērtējumā, kurā starp līderiem šobrīd vairākas “Piejūras nūjotāju klubs” komandas, “Kājputni” un “4S” komanda. Par cik veikto apļu skaits visām šīm komandām ir vienāds, tad absolūto uzvarētāju noteiks trešā ātrākā komandas dalībnieka finiša laiks.

Nākamais seriāla “Noskrien ziemu” posms jau 26. janvārī, Salacgrīvā. Šis posms noteikti visiem dalībniekiem būs spilgtiem iespaidiem bagāts, jo norisināsies vakarā, pa tumsu. Tādēļ iegādājam lukturīšus, atstarojošu apģērbu un sākam trenēties Salacgrīvas posma sacensībām!

Ledus vai sniegs, NOSKRIET ZIEMU ir prieks!

Papildus informācija pa tālruni +371 29334414, Roberts Treijs

www.noskrienziemu.lv

Pieslēgties

Dienas fokusā

Latvijas hokeja izlase
24/05/2022 14:35

Latvija varonīgi cīnās, taču ielaiž vārtus mazākumā un noslēdz dalību PČ

Latvijas vīriešu hokeja izlase pasaules čempionātu Tamperē otrdien beidza ar zaudējumu Zviedrijas valstsvienībai, izslēgšanas spēlēm nekvalificējoties. Latvija piekāpās Zviedrijai ar 0:1 (0:0, 0:1, 0:0). Spēles pirmajā trešdaļā ripu uzbrukuma zonā vairāk…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…